Skinwalker Ranch

21. březen 2014 | 19.02 |

 SKINWALKER RANCH (2013)

skinwalker-ranch-embed

Podle skutečné události! (údajně)

Na ranči v Utahu se přímo před zraky rodičů ztratí jejich dítě, otec se rozhodne povolat někoho, kdo by mohl vysvětlit jak zmizení jeho syna, tak podivné události, které se dějí na farmě.

Skinwalker Ranch patří mezi dnes velmi oblíbený filmový styl, který používají především tvůrci hororů, ale přesto, že FF se stalo denním chlebem, kdejakého režiséra, tomuhle filmu se nemusíte vyhnout obloukem. Jedná se o klasickou zápletku, několik filmařů, novinář, bioložka atd. se vydávají na farmu, kde se ztratil chlapec, aby odhalili záhadu jeho zmizení, jenže je čeká daleko větší překvapení než čekali.Jasná klasika, ale Skinwalker Ranch se může pochlubit tím, že má pouze 70 minut a tak tam skutečně není velký prostor pro nudu, jak tomu bývá u podobných FF filmů, což je dobrá strategie, jak diváka neunudit k smrti 30 minutovým rozjezdem ve kterém není zhola nic. Začátek je trochu suchý, seznámení se štábem, ale pak už to je různorodá smršť od netopýrů až po podivná světla ve tmě, přesto velké zázraky nečekejte, atmosféra se vytratila bůhví kam (stejně jako chlapec) což je poměrně škoda, ale jak se říká něco za něco, takže jestli film budete sledovat ve dne nebo v noci je to úplně jedno! Řekla, bych, že z tohohle filmu se toho dalo vyždímat daleko víc a po dlouhé době můžu říct, že u filmu FF je to skutečná škoda. 

Herci jsou čistě amatéři, ale pro tenhle druh je to ideální. Novinář, který se tam objevuje je sám pan režisér a nebýt toho, že film měl několik hloupých momentů nemusel by být vůbec špatný. Vždycky si řikám, jak je možné, že kameraman vždycky přežije až do poslední scény :-D

+ ideální stopáž

+ několik dobrých scén

+ chování postav

- atmosféra

Hodnocení:

Mé hodnocení: 6/10

Csfd hodnocení: 51%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře