Boogeyman 3

28. březen 2014 | 11.00 |

 BOOGEYMAN 3 (2008)

23-boogeyman-3-poster

Dcera doktora Allena z předchozího dílu oplakává svého otce po kterém jí zůstal pouze jeho deník. Brzy na to jí začne pronásledovat Boogeyman, vypráví to své přítelkyni Sarah, která jí nevěří, zanedlouho Sarah nalezne kamarádku mrtvou a je si jistá, že viděla něco, co jí zabilo. 

Boogeyman 3 se vrací ke své původní myšlence a to klasického bubáka, který vraždí, přesto v průběhu filmu Vám dojde, že ten návrat ke kořenům Boogeymana není přesný, protože si tam tvůrci nacpali něco jiného. Boogeyman má moc pouze tehdy pokud v něj věříte a díky idiotské hlavní hrdince se rozpoutá na chodbách univerzity peklo a tak tu máme příběh. Třetí pokračování je vykradačem všech možných hororů a originalitu byste tam hledali marně. Hrdinové jsou na pěst stejně jako hlavní hrdinka. Boogeyman 3 debilním jednáním jen přetýká a asi nejlepších ze všech je to, že hlavní hrdinka sice ví, že bubák může zabíjet jen, když se v něj začne věřit a přesto jí to nebrání v tom, aby každému navykládala o existenci strašidla, což je vrchol debility obzvláště pokud se jedná o studentku psychiatrie, jako doktorku bych jí nechtěla :-D Posledních cca 30 minut je až k smíchu stejně jako konec. B3 je naprostou ztrátou času, jedná se o silně podprůměrný snímek, který je vrcholem blbosti. Jednička byla duchařina, dvojka vyvražďovačka a trojka naprostá ptákovina. Pokud Vám není osm let, tak se Boogeymana bát rozhodně nebudete, jediné, čeho byste se měli bát je to, že film nikdy neskončí. 

Musím se ptát kam se poděla návaznost hororových sérií? Kde jsou ty časy Vřískotu, Hallowenu, Pátku třináctého nebo Noční můry v Elm Street. Jak jsem se zmiňovala v předchozím článku jediná souvislost je ta, že v prvním díle hrála Xena v druhém Gabriela a v tom třetím je to režisér, který seriál Xena režíroval.

 Existence boogeymana je jen temnota v nás, ale co když právě to ho dělá skutečným.

- příběh

- herecké výkony

- boogeyman

- hektolitry krve nestačí

- návaznost

Hodnocení:

Mé hodnocení: 2/10

Csfd: 43%

Fdb: 62,4%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře