Paříž-Manhattan

26. duben 2014 | 20.43 |

 PARIS - MANHATTAN (2012)

Paris-Manhattan-poster-1024x53

Mladá krásná Alice pracuje v lékárně její život je podle ní ideální, protože to jediné, co jí stačí je Woody Allen, buďme přesní jeho filmy. Její rodina je z ní zoufalá, otec jí hledá manžela a Alice to unavuje. Její sestra je vdaná a léta plynou a sama Alice najde lásku. Jenže náhle se objeví další muž, který Alice změní život stejně jako ona jemu za pomoci Allenových filmů. 

Abych odpověděla na anketu, kterou jsem tu před časem udělala, měla bych si dát pokoj od hororů a udělat třeba radost někomu, kdo tu chce najít něco jiného. Paříž-Manhattan je dokonalá volba, protože je to romantické a komediální zároveň a protože se jedná o francouzský počin, tak se i vtipných scén dočkáte, sama nevím proč se francouzským filmům vyhýbám, jenže tenhle jsem si uniknout nenechala a to z jednoho prostého důvodu, Woodyho Allena miluji stejně jako hlavní hrdinka, i když mojí zeď nezdobí jeho tvář, ani si s ním nepovídám a nečekám na jeho odpověď, kterou by mi asi tak mohl dát jak tomu dělá naše hrdinka, ale jeho styl mám ráda a přesto, že za tímhle snímkem Woody nestojí, tak jeho styl, který je nám znám z jeho všech filmů doslový dýchá z filmu. Velmi sympatická hlavní hrdinka, která nás provází celým filmem je dalším velkým plusem a dlouho jsem ve filmu neviděla takhle příjemnou osobu. 

Podle Alice jsou filmy Allena odpovědí na všechno, vykrade Vás zloděj, tak mu dejte Allenovi filmy, nic takhle geniálního a blbého zároveň jinde neuvidíte. Takže pokud máte rádi Woodyho Allena snímek Paříž- Manhattan by měla být Vaše jasná volba. 

+ hlavní hrdinka

+ vtipné, chytré stejně jako Woodyho filmy

+ účast Woodyho Allena

Hodnocení:

Mé hodnocení: 8/10

Csfd: 64%

Fdb: 74,3% 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře