Baggage Claim

28. duben 2014 | 19.26 |

BAGGAGE CLAIM (2013)

postfull-contest-claimyourbagg

Montana pracuje jako letuška, její život je plný práce v podobě létání z jednoho místa na druhé, i když by se ráda zamilovala zatím nepotkala toho pravého, její matka je vdaná už poněkolikáté a nutí Montanu, aby se už také vdala, protože už není nejmladší. Montana pozná muže jejich snů jenže jak se ukáže muž už je zadaný. Montana má opě zlomené srdce do toho se její mladší sestra vdává a tak Montana z čirého zoufalství začne lovit své bývalé partnery, aby dokázala, že i ona se může vdát.

Po Baggege Claim jsem skočila z několika důvodů. Prvním bylo, že mám tyhle černošké romantické komedie ráda a druhý důvod byl Taye Diggs. Paulu Patton jsem nikdy moc nemusela, ale konečně jsem jí viděla v roli, která jí sedla a mě díkytomu nepřišla otravná a dokonce se mi i líbila a to moc.  Hned na úvod říkám, že se nejedná o perfektní romantickou komedii, protože to ani není, ale je to dobrá oddychovka a pokud máte romantiku rádi, tak by se Vám to líbit mohlo. Příběh je vlastně honbou za pohádkovým princem, kterého máte před nosem jen jste moc slepá na to abyste to viděla a tak se honíte za bývalými partnery ve snaze dokázat matce, že i vy se můžete vdát. Najdou se tam místa, kde Vám to vykouzlí úsměv na rtech, někdy si budete zase říkat, proč to vždycky všichni ženou do extrému.

Docela mě pobavilo přelétávání z jednoho místa na druhé ve snaze " nenápadně" narazit na svého bývalého přítele, což divákům přináší zajímavé situace. Nebudu komentovat fakt, že hlavní hrdinka je trošku praštěná, když si chce za pár týdnů najít ženicha jen proto, že její matka byla vdaná několikrát a její mladší sestrička se na svatbu chystá, ale co já vím, třeba se takové ženy najdou, já osobně jim říkám zoufalé, ale i v té zoufalosti se našlo pár dobrých momentů a přiznám, že i přes tu klasickou debilitu, kterou nabízejí romantické filmy (omlouvám se všem romantickým duším) se mi to líbilo a když to tak vezmu tak ani nevím pořádně proč, možná to bylo tím příjemným hereckým obsazením, které mě potěšilo stejně jako když jsem zjistila, že tam hraje i Adam Brody.

Sečteno a podtrženo jedná se o oddychový film, který dokáže zpříjemnit (někomu asi ne) večer, ale přesto pravidelně si ho asi pouštět nebudete. 

+ herecké obsazení

+ praštěnost

+ soundtrack

- ach ta zoufalost

Hodnocení:

Mé hodnocení: 6/10

Csfd: 42%

Fdb: 61,7 %

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře