Útok dvojhlavého žraloka

8. květen 2014 | 18.21 |

2- HEADED SHARK ATTACK (2012)

two-headed-shark-title-image

Skupina studentů plavící se na lodi je nucena loď opustit poté, co jim žralok zničí loď. Útěk na nedaleký ostrůvek vypadá jako dobrý nápad, ale jak se brzy ukáže studenti nejsou v bezpečí ani tam. 

Společnost Asylum opět perlí a řekla bych, že víc než kdy jindy. Viděli jsme všelijaké žraloky, ale aby žralok měl dvě hlavy, to je novinka, která věstí průser! Nikdy by mě nenapadlo si tenhle kousek pořizovat, ale protože se mi včera večer dostal ovladač do ruky a já nemohla spát, tak jsem přepínala a přepínala až jsem se dostala k dvouhlavému žralokovi, který i přesto, že se jedná o prvotřídní ptákovinu, tak dokázal udržet moji pozornost a to hned z několika důvodů. Prvním důvodem je to, že je to poměrně zajímavý nápad, který sice úplně dobře nedopadl, ale protože žralok miluje krev, tak tady si jí užijeme dvojnásob! Druhý důvod je ten, že skupina mladých lidí perlí po celou dobu filmu a tak se nemůžete dočkat, až se jim podívá žralok na zoubek, vlastně opačně, až se oni žralokovi podívají na zoubek a to pořádně zblízka. Délka na můj vkus zbytečně dlouhá i přesto, že se jedná o standartní 90 minutový film. Triky nejsou nic moc, vlastně žádné, stále stejný opakující se záběr a pořádně sestříhaná podívaná. 

Hlavní šéf, tedy profesor, který se po několika minutách zraní nadělá takových scén jakých byste se nedočkali ani od malého dítěte, které si na hřišti odřelo koleno a můžu Vás ujistit, že to dítě se zranilo daleko víc. Stupidní dialogy tomuto filmu vévodí stejně jako otřesné herecké výkony, kterým nevíte zda se smát a nebo jestli brečet. Hysterická blondýnka, která vidí opuštění ostrov a zvolá to nejdebilnější co, kdy mohlo někoho napadnout je pouze začátek!

Útok dvojhlavého žraloka přínaší naivní, děsivou (díky hercům) podívanou, kterou nemusíte vidět ba naopak měli byste se jí vyhnout a když už si jí pustíte tak se dočkáte poměrně hodně obarvené vody a zábavy, protože se budete smát ostošest. 

A proč si film nenechat ujít?

* ve vodě je žralok a tak protože jsem totální idiot, skáču do vody

* letos se nedostanu na pláž, tak omrknu debilky bez plavek a svalovce bez mozků alespoň tady

* miluju Carmen Electru, která neřeší žraloka a jde se raději opalovat

* chce mě sežrat žralok, ostrov se propadá bůhví kam a já jsem přesto v klídku a užívám si krás opuštěného ostrova

* mám už několik let strach z vody kvůli žralokům a zrovna se naskytla nejlepší chvíle strach překonat

Hodnocení:

Mé hodocení: 2/10

Csfd: 16%

Fdb: 33,8%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře