Obnovené a zrušené seriály stanice ABC

9. květen 2014 | 13.00 |

Stanice ABC do poslední chvíle čekala se zveřejněním, jak to bude v přístí seriálové sezóně s jejich seriály, ale protože konkurenční televize již zveřejnily své seriály ABC se rozhodlo nezaostávat a vypustit do éteru na co se můžeme těšit v další sezóně a také s jakými seriály počítat už nemůžeme. 

ABC-Logo5

1. AGENT OF S.H.I.E.L.D.S. (obnoveno pro 2. řadu)

marvels-agents-of-shield

Agenti byli žhavou novinkou stanice, jenže v úvodu se nedočkal takových úspěchů jakých se čekalo, ale v průměhu seriálu se to zlomilo, a přesto, že to místy nebylo úplně jisté, diváci doufali, že se Coulson s jeho týmem nedají a vydrží a tak se tak stalo. S touto partičkou agentů se budeme vídat i v sezóně 2014-2015.

2. ONCE UPON A TIME (obnoveno pro 4. řadu)

Once-Upon-a-Time-+-Observatóri

Pohádkový seriál si také neprošel zrovna růžovou zahradou. Země nezemě a její lstivý Petr Pan lidi moc nezaujal, ale návrat do Storybrooku přilákal diváky opět k obrazovkám. Nová zlá posila v podobě Prohnané čarodějnice ze Země Oz připravila a stále připravuje divákům zelené peklo. Přesto, že tvůrci již o 4. sérii mluvili, nikdy nebyla oficiální, teď už si všichni můžete oddychnout. 

3. SCANDAL (obnoveno pro 4. řadu)

scandal

Seriál Scandal je hlavním dramatickým seriálem se kterým to nejde z kopce. Musel být sice přerušen kvůli těhotenství hlavní představitelky, ale seriál se vrátí stejně jako hlavní představitelka. 

4. REVENGE (obnoveno pro 4. řadu)

revenge

Emily Thorne to ve třetí sezóně neměla vůbec jednoduché, její plány moc nevycházely a stejně tak klesla sledovanost. Změna vedení seriálu nebyla špatná, ale nepřilákala ani mnoho diváků. Seriál se sice vrací, ale je dost možné, že 4. řada bude jeho poslední ( ale pokud si vzpomínám, to samé se řikalo, když se zveřejnilo obnovení 3. řady) Tak uvidíme a nezapomeňte koukat na finále!

5. GREY´S ANATOMY (obnoveno pro 11. řadu)

couple

Chirurgové to mají většinou jednoduché a o obnovení se mluví už od samého začátku seriálu. Stanice ABC by udělala asi hodně špatně, kdyby se zbavovala svého seriálu, který je na obrazovkách už 10 let a stále je nejsledovanějším seriálem. Přesto se v této řadě musíme rozloučit s postavou Cristinou Yang, ale nesmutněte všichni ostatní hlavní představitelé podepsali dvouleté smlouvy.

6. RESURRECTION (obnoveno pro 2. řadu)

5859-resurrection-1-serie

Další nejočekávanější novinka stanice, která diváky zaujala a mnohdy překonala seriálové veterány. Ve finále si seriál připravil půdu pro další řadu a nám, co seriál sledujeme se ulevilo, když bylo oznámeno obnovení. 

7. CASTLE (obnoveno pro 7. řadu)

castle 2

Castle se statečně drží a jeho sledovanost nikdy moc neklesá a tak obnovení je celkem jisté 7. řada je tedy na obzoru.

8. MODERN FAMILY (obnoveno pro 6. řadu)

modernfamilyseason2

Nejsledovanější komedie stanice a tak to obnovení není žádné velké překvapení. Vítej šestá řado!

9. THE MIDDLE (obnoveno pro 6. řadu)

1376334_10151730190263542_6663

Další komediální stálice, která diváky stále baví

10. THE GOLDBERGS (obnoceno pro 2. řadu)

SHOWSHEET_Goldbergs_stand-640

Jak to bude s dalšími seriály stanice, to se ještě neví, ale omrkněme seriály, které stanice ABC zrušila (zatím).

1. BACK IN THE GAME

První odpadlík této sezóny

2. LUCKY 7

3. THE ASSETS

4.  ONCE UPON TIME IN WONDERLAND

Spin-off seriálu Once upon a time se příliš nelíbil, což bylo hořké zklamání a tak přesto, že jsme mohli vidět jak to s Alenkou a Cyrusem dopadlo tak se s nimi už v další řadě nesetkáme, za to uvidíme Srdcového kluka, který se stává hlavní postavou ve 4. řadě Once upon a time.

5. TROPHY WIFE

Novinka, která si sice ze začátku vedla dobře, ale nikdy nic netrvá věčně....evidentně!

6. MIXOLOGY

Komediální oddychovka, kterou si lidi nechali klidně ujít se již neobjeví, ale přesto nebyla předčasně ukončena a tak bude i finále. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře