Dcera nejlepšího kamaráda

16. květen 2014 | 17.47 |

 THE ORANGES (2012)

TheOranges_Quad_resized

Manželé Ostroffovi a Wallingovi jsou nejlepší přátelé a také sousedi. Ostroffovi prožívají menší krizi a Wallingovi mají problémy se svou dcerou, kterou už léta neviděli a doufají, že se brzy vrátí. Jejich přání se brzy vyplní a ním přichází i drama, které postihne obě rodiny. 

The Oranges je údajně jak jsem se někde dočetla černou komedií, což není pravda, tak se nenechte napálit. Královna B neboli Blair Waldorf kterou většina dívek zná ze seriálu Gossip Girl u nás seriál znám jako Super drbna společně s doktorem Housem. Dvě seriálové ikony se daly dohromady a divákům bohužel připravily pouze průměrnou podívanou. Mladá Leighton Meester chystá svatbu jenže nachytá svého snoubence s jinou děvou a tak je rázem po svatbě a přesto, že její rodiče nečekali její návštěvu i když si jí moc přáli tak se jí dočkali. 

Film postavený především na hereckém obsazení s velmi jednoduchou zápletkou. Mladá žena si nabrnkne staršího chlápka, to by nebylo zase tak neobvyklé jako to, že onen muž je nejlepší přítel jejího otce. Najde se tam několik vtipných scénem, ale opět se dostáváme k tomu, že i když jde o komedii tak se u toho příliš nenasmějete. Další oddychovka na které můžete obdivovat pouze dva hlavní herecké protagonisty (House a Blair) a poměrně dobrý soundtrack, ale jinak za několik málo dní nebudete vědět, že jste něco jménem Dcera nejlepšího kamaráda viděli.

Proč si nenechat film ujít?

* chybí mi House a Gossipka

* jsem dospělá a přesto se chovám dětinsky

* miluju ničení vánoční výzdoby

* vždycky se rád/a podívam na Adama Brodyho ať hraje v jakékoliv ptákovině

Hodnocení:

Mé hodnocení: 6/10

Csfd: 60%

Fdb: 65,8%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře