Nejotravnější seriálové postavy

9. květen 2014 | 23.12 |

 Nedávno jsem na internetu narazila na článek, který mě inspiroval k vytvoření nejotravějších seriálových postav. Jsem velký seriálový nadšenec a můj seriálový watchlist obsahuje celou řadu seriálů a tak zde najdete především seriály na které koukám já nebo které jsem kdysi viděla. Pěvně doufám, že zde najdete i své nejotravnější postavy a buď mi dáte za pravdu nebo ne. Pokud ne, byla bych ráda, kdybyste se zapojili a napsali, které jsou Vaše nejotravnější seriálové postavy. A proč seriál, protože spousta seriálů se blíží ke konci a tak není vhodnější chvíle a my si od těch otravů několik měsíců odpočineme. Takže tady jsou postavy, které by si zasloužily tečku mezi oči.

1. ELENA GILBERT  - THE VAMPIRE DIARIES

tumblr_msny6aanf31s9a57bo1_500

Elena je ukázkou postavy, kterou byste s chutí nakopli. Říkám si, zda se to zdá jenom mě, ale když jsem zjišťovala jak to vidí kamarádi, přišla jsem na to, že zdaleka nejsem sama komu Elena vadí. Není to jen její nerozhodností zda si vybrat Stefana nebo Damona je to o jejím přístupu. Elena je vždycky ta oběť a nejhorší je, že ona se v tom skutečně vyžívá, od rána do večera fňuká, jak jí Klaus zabil tetičku Jennu nebo jak jí Rebecca proměnila v upíra a stále se najde něco, co jí není po vůli a tím se stává nejotravnější postavou s jakou jsem se kdy v televizním seriálu setkala a víte co, to už je co říct, protože těch seriálů jsem už viděla poměrně hodně!

2. CHARLOTTE GRAYSON - REVENGE

REVENGE_Y3_GAL_029-250x305

Charlotte je další vítězkou ankety o nejotravnější postavu. Charlotte je rozmazlená holčička, která zjistí, že je dcerou teroristy, který jak víme terorista není. Smrt její velké lásky Declana příliš neprožívala ostatně stejně jako ztrátu svého nenarozeného dítěte. Charlotte je naivní nechá se ovlivňit a každou sérii se přidává na stranu někoho jiného, tentokrát stojí po boku svého ďábelského bratra Daniela. 

3. SHANNON RUTHERFORD - LOST

4jnins

Pokud jste sledovali seriál Ztraceni, tak si jistě vzpomenete na Shannon a její nevlastní bratr Boone, kterého dnes známe jako Damona z Vampire Diaries. Shannon byla další rozmazlenou holčičkou, kterou první co po pádu zajímalo bylo zda má svůj kufr s jejím oblečením.

Její postava byla protivná a sobecká její povaha se sice trochu zlepšila poté co začala randit s Sayidem a když už jsme jí začínali mít docela rádi tak byla zabita.

4. RUBY JEFFRIES - HART OF DIXIE

a9dcdd9f09e9952513b05912e955bb

Postava Ruby se v seriálu objevila ve druhé řadě za svoje jedenácti dílné púsobení v seriálu stačila napáchat poměrně dost škody. Její postava mi začala vadit hned jak Ruby otevřela ústa, protivná, pomstychtivá mrcha toužící po křesle starostky a  já se jen modlila, aby se co nejrychleji z Bluebell odstěhovala. 

5. KURT HUMMEL - GLEE

tumblr_static_kurt_hummel_seas

Na Kurta jsem si musela dlouho zvykat a vlastně ani po pěti sériích jsem si na něj nezvykla. Nejde o to, že je gay (kdyby náhodou někdo něco podobného namítal) jde o jeho vystupování v seriálu ukňouraný kluk na kterém se dá obdivovat pouze jeho vůle bojovat ať už proti homofobům či jiným nástrahám života jinak na mě osobně působí hrozně otravně a dokonce strčí do kapsy samotnou Rachel a to už je co říct. 

6. DIANNA MEADE - THE SECRET CIRCLE

Shelley-Hennig-Diana

Diana působí hrozně mile až to bolí. Nikdy jsem neměla ráda tyhle rádoby milé postavy, protože to jediné co Vás napadne je "takhle milý přece nikdo není" né když Vám kamarádka ukradne kluka vlastně vaše sestra. Její milost na mě působila hrozně nepřirozeně a byla jedinou postavou, která mi pila krev. 

7. SCHMIDT - THE NEW GIRL

new_girl_schmidt

Někdo mě možná ukamenuje, ale Schmidt je prostě mojí nejméně oblíbenou postavou a najdu hodně málo chvil, kdy mi nevadí. Je arogantní, namyšlený, šílený sobec a neustále stáčí pozornost na sebe ať už v jakékoliv formě. 

8. DR. ALANA BLOOM - HANNIBAL

Caroline_dhavernas_hannibal

Alana je inteligentní žena přesto mě svými výroky a jednáním překvapuje od samého začátku. Její postava je pro mě poměrně zvláštní, protože jako psychiatrička by měla poznat kým se obkopuje, bohužel její odhad bývá hodně špatný a její rozhodnutí zrovna tak a jejím otřesným chováním se tedy dostala na seznam nejotravnějších postav. 

9. DAWSON LEERY - DAWSON´S CREEK

stažený soubor

Postava na které je založený celý seriál se stala alespoň pro mě nesnesitelnou. Dawson je na svůj věk až moc chytrý vlastně spíše přechytralý, stále se pouští do všemožných úvah o životě, lásce a všem možném. Rodičům do něčeho neustále kecá a dělá jak všemu rozumí. Jeho rozhodovací schopnosti jsou také poměrně zoufalé. 

10. SUSAN MAYER - DESPERATE HOUEWIVES

110318_05833_susan_mayer_bdes_

Další možné ukamenování na obzoru, pro někoho je Susan oblíbenou postavou pro mě peklo na zemi, ta ženská je jednoduše Zoufalka s velkým Z. Za všechna její rozhodnutí byste jí nakopli do jejího kostnatého pozadí, všechno zbytečně dramatizuje navíc má ukrutnou smůlu, což ani není tak její vina, přesto nadělá zmatku a po většinu času se nechová jako matka, ale spíše jako malé dítě. 

A co Vaše nejotravnější postavy?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nejotravnější seriálové postavy odd lady 14. 05. 2014 - 17:51
RE: Nejotravnější seriálové postavy movies-and-tvshows 14. 05. 2014 - 18:51