Finále Revenge

18. květen 2014 | 15.57 |

Ještě pár dní si dovolím blog zahlcovat několika seriály, přece jen většina už se dočkala finále a některé stojí za to zmínit. Prvním je bezpochyby Pomsta. Omrkněme co se tam dělo a musím dodat, že tohle je nejlepší finále, které kdy Pomsta mohla nabídnout. Tzv. finále v obrazech :-)

Všechno vypadalo dobře. Condrada zavřeli poté, co se sám přihlásil k terorismu a k tomu, že vlastně on může za pád letadla za který stíhali právě otce Emily/Amandy Davida Clarka. Emily si nemohla nechat ujít to, jak odsoudí Conrada samozřejmě s úsměvem na rtech.

revenge6

Emily ze zpráv zjistila, že jméno jejího otce je konečně očištěno, ale její práce ještě zdaleka neskončila, protože teď se musí zbavit Victorie.

happy-emily2

Emily najde svou lásku Aidena ve svém domě mrtvého. Je jí jasné, kdo může za smrt jejího budoucího manžela.

R.I.P. AIDEN MATHIS

revenge 1

Victoria už ví, že Emily je Amanda Clark a rozhodne se jí konfrotovat na hřbitově, kde Emily kope hrob, Že by byl pro Vicky? (Ne, že by si to nezasloužila)!!

revenge 3

Charlotte dojde kdo jí unesl a rozhodne se jednat, díky tomu si pro Jacka přijde policie.

charlotte-and-jack2

Nolan se svou pomstou na Danielovi neotálí a rozhodne se pozvat Gideona, bratra Margaux, aby mu pomohl. Daniel to tak nebude mít vůbec lehké. S Gideonem přicházejí problémy!

revenge7

Conrad se opět dostává z vězení, ale daleko se nedostane! Víme, že Conrad má tuhý kořínek, ale tohle už zdá se nerozchodí!

revenge 2

Emily se povede dostat Victorii na kolena. Pomsta je sladká!

Revenge5

David Clark žije!! 

revenge 4

Co jste vi říkali na finále? Jak se Vám líbilo? A co Vás nejvíc šokovalo?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře