Eric Northman

25. květen 2014 | 13.16 |

 Vracím se opět s dalším článkem do rubriky Známé postavy, tentokrát si mou pozornost získala seriálová postava a stejně jako u Freddyeho Kruegera věřím, že i tato postava Vám nebude cizí, alespoň některým určitě.

ERIC NORTHMAN je postavou z amerického televizního seriálu stanice HBO, True Blood u nás je seriál znám jako Pravá krev. S Ericem jsme se poprvé setkali v roce 2008, kdy se seriál začal vysílat. Hned jak se jeho postava objevila, bylo víc jak jasné, že se jedná o zápornou postavu, která stejně jako Krueger si dokázal získat každého, kdo seriál viděl a ženám přivodil srdeční slabosti. Bez Erica Northmana by nebyl seriál tím čím je. 

Eric-Northman-In-Trueblood-768

Eric má svojí hlavu a rozhodně si do ničeho nenechá kecat, je impulzivní, loajální a sexy. Má především svou temnou stránku přesto dokáže překvapit a to v mnoha ohledech. Je velký chráněnec upírů a především těch, které sám stvořil ať ho ochrana stojí cokoliv. Patří mezi jednoho z nejstarších upírů a patří mezi nejvýraznější postavy seriálu.Zabít ho je zcela nemožné, ale přesto se řadě divákům tajil dech, když v posledním díle šesté řady začal hořet, tvůrci posléze zvěřejnili, že Erica se dočkáme i v další řadě, díky tomu se fanouškům víc jak ulevilo.

Erica ztvárnil švédský herec Alexander Skarsgård, který je nejstarším synem známého herce Stellana Skarsgårda. Erica jsme mohli vidět ve všech šesti řadách a uvidíme ho i v té poslední, která se pomalu, ale jistě blíží. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře