Faking It

11. červen 2014 | 16.56 |

 Letní horké dny lze trávit několika způsoby, někdo má to štěstí, že se může povalovat u bazénu a chytat bronz a jiní, to mají tak, že v teplotách jdou do práce po práci se uvelebí v posteli a buď si čtou nebo spí a nebo hledají nové letní seriály, jak jste jistě pochopili, já jsem ten druhý případ. Včera jsem celkem náhodou narazila na seriál, který se začal vysílat koncem dubna a patří mezi letní novinky.

Start seriálu: 22. dubna 2014

Domovská stanice: MTV

Žánr: středoškolská komedie

Faking_It_2014_MTV

Ze začátku jsem si říkala, že půjde o klasickou středoškolskou patlanici, však to znáte, zamilované puberťačky a všechna ta klišé, které vidíme v každém seriálu či filmu z tohoto prostředí, ale Faking It je na tom jinak, sice základní kameny tohoto seriálu jsou o klasických problémech puberťaček, ale přesto si mě seriál získal.

O čem, že to je?

Dvě hlavní hrdinky touží po jediném, aby na své škole byly trochu populární, a jsou pro to schopné udělat cokoliv. Karma a Amy se díky omylu stanou školním lesbickým párem a to jim zajistí oblíbenost. Předstírání Amy ničí, ale Karmě to vyhovuje, protože si získá pozornosti školního miláčka do kterého je Karma zamilovaná, jenže kromě toho, že Liam je lamač dívčích srdcí, Karmě nedošlo jedno, že jako lesbička u Liama nemá šanci, i když šance tu je.... A Amy si začíná uvědomovat, že je dost možná lesbička.

Takže přesně v tom se seriál liší od ostatních středoškolských komedii, hlavní myšlenkou je queer tématika, kterou mám ráda. Seriál je vtipný samozřejmě naivní a romantický, ale přesto má kouzlo. Seriál je z tvorby MTV a tak i když naši hrdinové mluví dost sprostě vše je vypípáno, což mě osobně přijde trochu přehnané, ale budiž. Herci jsou spíše nováčkové, ale vůbec to nevadí, ba naopak nové tváře jsou příjemné a dámské osazenstvo, které sleduje Pretty Little Liars bude mít jistě radost, protože hlavní hrdina Liam je mladší bratr Ezry, který se v Lhářkách objevoval několik dílů. 

Seriál má dobrou sledovanost a tak už bylo oznámeno, že se diváci dočkají i druhé řady, takže se můžete radovat :-)

Hodnocení:

Mé hodnocení: 7/10

Imdb: 7,8

Csfd: 66%

wpid-10177503_1416674008594751yM5DefuA

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře