AHS a trocha novinek

13. červen 2014 | 11.01 |

 Koncem ledna nás opustil námi milovaný seriál American Horor Story s podtitulem Coven (tuto sérii stejně jako dvě předchozí jsou k vidění na televizi Prima Cool). Jako každým rokem Ryan Murphy najnůstkaří s tím, o čem, že to další řada bude, zanechal několik indícií v několika posledních epizodách, ale znáte Ryana u něj něco odhadnout je zcela nemožné. 

Před nedávnem řekl, že 4. řada bude tentokrát cirkusová nebo li - Freak show. Jistě jste se tímhle cirkusem setkali samozřejmě my pouze ve filmech. Všemožné obludky apod. Jak už bylo řečeno Jessica Lange se se čtvrtou sérií rozloučí, jak to s Jessicou skončí tentokrát? Na to si budeme muset ještě nějakou tu dobu počkat. 

Ryan Murphy se před časem vyjádřil, že tato řada bude víc zábavná, ale nemusíte se bát, protože plány se změnily, řada má být temná, dokonce daleko temnější než bylo Asylum.

A jaké postavy uvidíme ve Freak Show? Zatím se vý pouze o dvou jednou bude klaun, ovšem ne jen tak ledajaký, Klaun Zabiják a dočkáme se i vousaté ženy. Na twitteru Sarah Poulson se objevila novinka a to, že Sarah si zahraje dvojroli nebo spíš dvojhlav roli. Má si zahrát Bette a Dot, tedy ženu, která má dvě hlavy, k tématu zrůdiček se to hodí víc než dobře. Jak pronesla sama Sarah" Dvě hlavy jsou lepší než jedna"

xsarah-paulson-on-american-hor

Nováčkem řady je zatím pouze Michael Chiklis, kterého můžete znát z komiksáku Fantastická čtyřka. 

Že by on byl tím Klaunem zabijákem? Na spekulace je ještě hodně brzy

Michael-Chiklis-2

 Co říkáte na Freak Show? Těšíte se?

American-Horror-Story-Generic-

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře