Rozjíždím cvičení aneb Jillian Michaels se vrací!

19. červen 2014 | 20.37 |

Sezóna plavek už je tady a já jsem se rozhodla, že opět začnu s 30 denním cvičebním programem od Jillian Michaels, samozřejmě pozdě jako vždy. Před nějakou dobou jsem už tohle téma načala. Jedná se o program, který je rozdělem do tří fází nebo-li levelů, každý z nich je na deset dní. Když jsem Jillian objevila poprvé, tak jsem z ní a z jejího programu byla nadšená, je pravda, že je to stále na jedno brdo, každý den po dobu deseti dní cvičíte ty samé cviky a pak si přejete, aby nastal level 2, kde budete mít, alespoň nějakou změnu, a pak nastává to samé. 

Vyzkoušený 30 days shred už mám a mohu říct, že je skutečně účinný, přesto si tak přibližně 3 dny budete připadat, vlastně ne připadat, ale bude Vás bolet celé tělo, ale na to si svaly zvyknou a po pěti dnech už nebudete vědět, že Vás něco bolelo. 

Já jsem začala s cvičením v pondělí, takže dnes mám za sebou čtvrtý den cvičení, které trvá necelé půl hodinky. Už mě nic nebolí a náladu mám dobrou kromě toho svaly na stehnech už začínají pěkně tvrdnout a to cvičím čtyři dny. Jakmile se do cvičení dostanete, tak nebudete chtít přestat. mě osobně to hrozně baví a to se přiznám, že od mých dětských let, kdy jsem dělala gymnastiku a v pubertě chodila na aerobic uplynulo hodně vody a já se pravidelně nehýbala řadu let a tak můžu říct, že jakmile se k tomu každodennímu cvičení dokopete, tak Vás to bude bavit. Já jsem plná energie a usměvavá a nemám ani chuť na svou milovanou čokoládu, kterou jím dost pravidelně. 

Protože jsem se rozhodla tvrdě makat, zítra se pouštím do dalšího tentokrát čtyřtýdenního plánu podle další známé hvězde ve fitness a tou je sympatická Cassey, která je vždy usměvavá. Její program je daleko rozmanitější než Jillian a tak si každý den užijete něčeho jiného. Já začínám zítra a to jejím plánem pro začátečníky a uvidíme, jak to půjde. 

Kdybyste se chtěly přidat, tak můžete navštívit webové stránky, které sem přidám a můžete se řídit buď programem pro začátečníky a nebo zkusit jiný program. Cassey každý měsíc přidává nové. Kromě toho na jejich stránkách můžete vyzkoušet i dietní jídla a omrknout ženy či dívky, které se rádi pochlubí se svými vypracovanými tělíčky, kterých dosáhly díky Cassey.

ht_cassey_ho_dm_120829_wg

http://www.blogilates.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Rozjíždím cvičení aneb Jillian Michaels se vrací! káč 20. 06. 2014 - 16:56
RE: Rozjíždím cvičení aneb Jillian Michaels se vrací! movies-and-tvshows 21. 06. 2014 - 20:52