Pretty Littlle Liars - kdo je další A?

28. srpen 2012 | 23.31 |

Když jsem zakládala tenhle blog prvním z mých článků byl právě seriál stanice ABC Family, Pretty Little Liars. Už uplynulo poměrně hodně času od první série a dnes se dočkáme finálového letního dílu třetí řady , a pak následuje opět pauza, o které každý kdo seriál sleduje nechce ani slyšet. Já osobně se hodně těším na závěrečný dvanáctý díl s názvem The Lady Killer a jako tomu je vždycky finálne má být opět velká bomba.

Každý kdo seriál zná ví, že je několik hlavních podezřelých, možná ne ani tak několik, ale docela hodně, mezi ně se počítají i naše čtyři hlavní hrdinky, což já sama odmítám, že by jedna z nich mohla patřit do tábora A. Rohodla jsem se pro zkrácení času do posledního dílu udělám menší článek o možných podezřelých osobách, kteří by mohli překvapit a jak to vypadá, překvapí.

Tabulka podezřelých

57163

Já osobně vyškrtávám Ariu, Hannu, Spencer a Emily s naprostou jistotou, ale mezi mé hlavní podezřelé patří Paige a to už několik dílů, nevím na té holce mi něco nesedí a i když bych už Emily přála lásku nejsem si jistá, že Paige je ta správná osoba, ale nakonec kdoví. 

Jak jsem zjistila na všemožných webových stránkách se zabývají tím, kdo by to mohl být a každý má svůj vlastní tip, ačkoliv Ashley Marin si myslím není členem týmu A a stejně tak Byron Montgomery.

A kdo si myslíte vy, že kope za tým A?

Ještě jeden malý dodatek, pokud to nevíte PLL se chystají do televize a tak už nebudou pouze na slovenské Markíze, ale dočkáme se jich i na Prima Love a to na podzim, kdy konkrétně to zatím nevíme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pretty Littlle Liars - kdo je další A? eveleen®pise.cz 29. 08. 2012 - 08:34
RE: Pretty Littlle Liars - kdo je další A? movies-and-tvshows 29. 08. 2012 - 11:35
RE(2x): Pretty Littlle Liars - kdo je další A? eveleen®pise.cz 29. 08. 2012 - 11:42