Once Upon a Time a novinky

3. červenec 2014 | 18.11 |

V květnu proběhlo finále seriálu stanice ABC, ONCE UPON A TIME a závěrečná scéna divákům nastínila, jakým směrem se bude ubírat 4 řada seriálu, kterou uvidíme letos na podzim. Ve čtvrté řadě si užijeme postavy z Frozen, Ledového království, animovaného příběhu, který vypráví o dvou sestrách.

Ti, co sledovali Once Upon a Time in Wonderland a sledují i novinku týkající se OUaT, tak ví, že tvůrci po skončení OUaT in Wonderland prozradili, že jedna z postav zamíří do OUaT. Jednalo se o postavu srdcového spodka Willa, který se v Storybrooku usadí jako hlavní postava. 

once-upon-time_1

 Tento týden bylo uveřejněno, kdo byl obsazen do role Anny a Kristoffa, což jsou hlavní postavy již zmiňovaného animáků. Prosby fanoušků zahrnovali nejrůznější známé tváře, ale tvůrci se rozhodli jít jinou cestou. 

Do role Anny byla obsazena mladá americká herečka Elizabeth Lail

elizabeth-lail-600x450

Jako Kristoff se představí americký herec a spisovatel Scott Michael Foster

ScottMichaelFosterKristoffdoub

A do třetice všeho dobrého tu máme Elsu, kterou ztvární  herečku Georginu Haig. Mnozí víte, že Elsa není typický záporák

rs_560x415-140703060948-1024

Kdo bude obsazen a do jakých rolí je zatím ve hvězdách, ale je zřejmé, jak uvedl sám Josh Dallas tedy princ Krasoň, máme se na co těšit!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře