Contracted

5. červenec 2014 | 17.07 |

 CONTRACTED (2013)

1265491_547276965346023_151600

Samantha jde na párty ke své kamarádce, její přítelkyně Nikki je v práci a Samantha je naštvaná a opuštěná a tak se opije a vyspí se s mužem, kterého nezná. Druhý den je Sam špatně, ale kocovina to není, je to něco daleko horšího.

Samantha je sice nesympatická přesto krásná mladá lesbička, která je naštvaná na svou holku a jak se nejlíp pomstít? Vyspat se s chlapem, kterého nezná v jeho autě bez ochrany a druhý den má nejen kocovinu, ale začíná se rozpadat a to doslova. Příběh zasazený do tří dnů, kdy sledujeme rozpadající fyzicky i psychicky. Dlouhou dobu jsem se tomuhle film vyhýbala a během sledování jsem si říkala, že bych udělala lépe, kdybych ho neviděla. Jedná se o víc jak nechutný snímek, který nám ukazuje, jak se během tří dnů lidské tělo totálně rozloží a z krásné dívky je rázem chodící mrtvola. Kdybych měla tenhle film popsat jedním slovem, tak by to bylo slovo HNUS.

Když opomenu to, že to bylo opravdu nechutné a že jsem těch nechutností viděla několik, tak film měl dobrý spád a byl poměrně originální, protože nic podobného jsem dosud neviděla, ale byla tam celá řada nesmyslností. Co dokážu ucenit je psychologická stránka filmu, ale co mi přišlo extrémně debilní, bylo jednání postav okolo hlavní prolezlé hrdinky. Všichni s ní jednali jako by měla chřipku jen se ptali jestli je jí dobře. To víte, že jo. Padající zuby, odpadávající nehty, červené oči vypadávající vlasy to všechno značí dobrý zdravotní stav! A to nemluvím o tom, že s touhle rozpadající se mrtvolou o kterou by si nikdo se zdravím rozumem neopřel ani kolo, nešáhl by na ní ani násadou od koštěte, natož aby se s ní vyspal, to byl snad největší humus ze všeho. Debilita postav v tomto snímku vítězí na celé čáře. Trochu jsem se děsila, co všechno Eric England bude schopný nám divákům naservírovat po celou délku filmu a musím říct, že posledních cca 30 minut pro mě bylo jedno velké překvapení. 

Z tohohle filmu plyne jedno poučení - bez kondomu ani ránu!

Proč si film nenechat ujít?

* nechuťárny, to je moje!

* zajímají mě nové neokoukané filmy

* chci si užít postavy, které dělají jednu stupiditu za druhou

* film který by se měl promítat ve všech školách světa

Hodnocení:

Mé hodnocení: 6/10

Csfd: 54%

Fdb: 65% 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře