Seriálové rychlovky

9. červenec 2014 | 22.44 |

Co se myslí označením seriálových rychlovek? To co se událo cca za týden. Nové fotografie, nové trailery či proma. Nové informace o nových postavách apod. 

Once Upon a Time

► Ledové království - Frozen už je obsazeno, víme kdo bude Elsa, Anna a Kristoff. Jako další se do seriálu řítí hvězda seriálu Ztraceni či seriálu Revoluce, Elizabeth Mitchell. Ještě není jisté, koho Elizabeth bude hrát, ale vypadá to, že hodná postava to nebude. Jak jistě víte tvůrci seriálu OUaT stojí za seriálem Ztraceni a mnoho herců z tohoto seriálu se tam nejen objevilo, ale někteří patří mezi pravidelné postavy. 

►Giancarlo Esposito se do Once vrací jako Sidney Glass, kterého budete spíš znát jako Kouzelné zrcadlo. 

Elizabeth-Mitchell-Photoshoot-onceuponatime_sidney_returns

► Název první epizody byl prozrazen a my se podíváme na příběh dvou sester. A Tale of Two Sisters. Na datum premiéry si, ale zřejmě budeme muset ještě počkat. 

Sleepy Hollow

 ► Druhá řada by mohla být delší něco mezi 15-18 epizodami

► Obsazení druhé řady se rozroste o několik postav - jedna z nich je pohledný lovec odměn v podání Matt Barra, kterého můžete znát ze seriálu Hellcats a další postavou je nový šerif v tomto případě spíš šerifka, kterou ztvárnila Sakina Jaffrey, která si zahrála v seriálu House of Cards. Další postavou, která se objeví v seriálu pouze v několika epizodách je bývalá přítelkyně Icaboda, Mary Wells, kterou ztvární Heather Lind. 

278751390195136_Sakina JaffreyHeatherLind

►Bylo uveřejněno promo ke druhé sérii. 

American Horror Story

► AHS se brátí to už víme, že 4. řada ponese podnázev Freakshow víme také, ale že se k hereckému obsazení přidává herec Wes Bentley, bohužel jen po dobu dvou halloweenských epizod. 

stažený soubor (1)

White Collar

► Dlouhou dobu nebylo jisté zda se Neal spolu s Peterem vrátí, ale nakonec se tvůrci seriálu rozhodli, že seriálovou stálici ukončí s uzvřeným koncem, který snad uspokojí diváky. Šestá řada sice bude, ale bude mít pouze 6 epizod.

The Walking Dead

►Seriál bude obohacen o jednu hlavní postavu (zatím) Otec Gabriel, kterého si zahraje Seth Gilliam. 

stažený soubor (2)

►V páté řadě se dočkáme daleko víc zombie, více krve a hlavně akce. 

►Nový teaser je tady

The Killing

►Příznivci seriálu si vydobili další řadu, která bude poslední a tento týden byl uveřejněn poster a trailer ke čtvrté řadě.

the-killing-season-4-large-pos

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře