Seriálové rychlovky 2

20. červenec 2014 | 14.43 |

 Máme tady další týden a mnoho dalších seriálových novinek. 

Pretty Little Liars

►Seriál se dočkal své sté epizody. Epizoda s názvem Miss Me x 100 se toho událo mnoho a především se vrácí - A. To ovšem nebyl jediný návrat do Rosewoodu, protože se vrátil Caleb.

► A kdo další se vrátí? Eddie Lamb pracovník Radley.

Flash

►Stanice CW před nějakou dobou uveřejnila, že chystá nový seriál s názvem Flash, co jak někteří víte je další komiksová postava a samotný seriál je spin-offem seriálu Arrow. Seriál se na amerických obrazovkách objeví 7. října.

►Pokud jste sledovali seriál The Tomorrow People a byli jste zklamaní, že ho zrušili, tak se můžete těšit, tedy alespoň na herce Robbieho Amella, který se přesouvá do Flashe. Do seriálu Flash ovšem přichází ostřílená seriálová hvězda Wentworth Miller, kterého znáte ze seriálu Útěk z vězení. Miller se v seriálu objeví jako hostující hvězda jako Captain Cold.

robbie-amell-5 wentworth-miller

Orphan Black

►Premiéra posledního dílu skončila a již teď je jasné, že se se seriálem budeme setkávat dál, protože byl obnoven pro 3. řadu.

Glee

►Nebylo jisté jestli se Naya Rivera alias Santana vrátí do finálové řady, nakonec po dlouhém protahování bylo oznámeno, že Satanu v 6. řadě uvidíme, ale zřejmě pouze jako hosta v několika epizodách.

► Seriál se se svou finálovou šestou řadou vrátí na jaře 2015 a bude mít 13. epizod.

The Vampire Diaries

►Návrat Upířích deníků byl stanoven na 2. října.

►Zdá se, že o nové tváře v 6. řadě nebude nouze. S novou řadou se v Mystic Falls objeví i nové postavy. Zatím jde o dvě nové postavy. Jednou z nich je mladá Sarah, která se v prvním díle šesté řady přistěhuje do Mystic Falls, kterou hraje začínající herečka Gabrielle Walsh. Druhou postavou je Tripp, který se zdá, že bude velkou konkurencí pro šerifku. Trippovi propůjčí tvář kanadský herec Colin Ferguson, kterého můžete znát především ze seriálu Heuréka - město divů. 

13GabrielleWalshColin+Ferguson+EW+Syfy+CelebraJodi-Lyn-OKeefe_celebhairdo

► Konec páté řady přichystal divákům mnoho překvapení a jedno z nich je návrat již dobře známé postavy Alarica Saltzmana, který se stane opět hlavní postavou v šesté řadě a k němu se připojí jako hlavní postava Enzo. 

True Detective

►V březnu nás opustil temný kriminální seriál Temný případ, že se dočká druhé řady bylo prozrazeno po několika vysílaných epizodách a to, že neuvidíme Woodyho Harrelsona a Matthewa McConaugheyho není také žádná novinka, teď se ale na povrch prodrala informace, že dvě nové postavy by mohl ztvárnit Colin Farrel a Taylor Kitsch. Jestli se nejedná o fámu, na to si ještě budeme muset počkat, ale výběr herců už by měl být v plném proudu. 

Colin-Farrellstažený soubor (3)

The Walking Dead

►Před týdnem vyšel sneak peek a tentokrát je to fotografie Daryla, který jak se zdá je v nebezpečí.

xdaryl-in-trouble

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Seriálové rychlovky 2 hannah ❤ 31. 07. 2014 - 14:15
RE: Seriálové rychlovky 2 movies-and-tvshows 01. 08. 2014 - 10:39