Seriálové rychlovky 3

27. červenec 2014 | 13.59 |

 Máme tu třetí týden seriálových rychlovek a protože je Comic-Con novinek by mohlo být daleko víc.

Agents of S.H.I.E.L.D.

Nejočekávanější seriál stanice ABC se sice nedočkal s takovým úspěchem s jakým se čekalo, přesto se agent Coulson se svým týmem vrátí ve druhé řadě, což bylo uveřejněno před skončením seriálu.

► Novým přírustkem do seriálu bude Lucy Lawless pro většinu známá jako Princezna bojovnice Xena, Lucy se v seriálu objeví jako Isabelle Hartley. Další novou posilou S.H.I.E.L.D.u bude Nick Blood, který ztvární postavu jménem Lance Hunter. 

►Další komiksová postava která obohatí seriál bude Barbara Morse zvaná Mockingbird, kdo

lucyNickBlood21tumblr_m95c5bOQCv1ruukiw

American Horror Story

►Natáčení 4. řady s názvem Freak Show je v plném proudu, ale s novinkami Ryan Murphy šetří. Na Twitteru se objevila zpráva, že by Murphy měl roli pro Neila Patricka Harrise, který je znám jako Barny ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Otázkou je zda Harris svou roli potvrdí.

►Další hereckou posilou bude mladý americký herec Finn Wittrock o jakou roli však půjde ještě není známo.

finn

Hart of Dixie

►S novou řadou příchází do seriálu nová postava (zatím jedna) jedná se o mladého okouzlujícího doktora Henryho Daltona, který by mohl zamíchat milostnými kartami v Bluebell. Tvář mu propůjčí Ian Anthony Dale. 

►Seriál se vrátí trochu později než jsme zvyklí přesto se vrátí s 10 epizodami a tvůrci tvrdí, že to neznamená úpadek seriálu, ovšem jak dobře víme vše závisí na sledovanosti.

ian

Once Upon a Time

V první seriálové novince jste se o Once dozvěděli mnoho novinek a tento týden tomu není jinak. 

►Obsazení Frozen z daleka nekončí, protože k Anně, Else a Kristoffovi přibude i proradný princ Hans, ale kdo ho bude hrát, zatím není jasné. 

►Tvůrci Edward Kitsis a Adam Horowitz mlčí co se týče role Elizabeth Mitchell, ale zdá se, že by mohla hrát matku sester a nebo pravou Sněhovou královnu.

►Tvůrci si pohrávají s myšlenkou spin-offu Frozen, ale zatím není vůbec nic jistého, obzvláště po velkém neúspěchu Once Upon a Time in Wonderland.

►Druhý název epizody je White Out.

Teen Wolf

►Seriál, který je na světě již čtyři roky a jeho konec je v nedohlednu, protože bylo oznámeno,že se seriál vrátí se svou 5. řadou, která bude mít 20 epizod.

►Jedna z vedlejších postav dostane prostor a stane se hlavní postavou 5. řady.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Seriálové rychlovky 3 hannah ❤ 31. 07. 2014 - 14:12
RE(2x): Seriálové rychlovky 3 movies-and-tvshows 01. 08. 2014 - 10:40