Sezóna seriálů se pomalu, ale jistě blíží - 1.část

3. září 2012 | 00.23 |

Pomaloučku se blíží nová seriálová sezóna a tak se brzy dočkáme našich oblíbených seriálů, některé se vrátí, jiné ne a samozřejmě se na amerických stanicích objeví i mnoho novinek, takže se máme na co těšit.

Tento článek chci věnovat několika seriálům které se objeví na americkcýh obrazovkách premiérově a jak tomu bývá každou sezónu, některé seriály přežijí, některé zase ne, u některých seriálu se odvysílá celá řada a jiné seriály takové štěstí nemají. Věřím, že v tom množství nových seriálú si určitě vyberete některé, které Vám , padnou do oka. Vybrala jsem v těch novinkách pár zajímavých, ale novinek bude o poznání víc.

1. část - NOVINKY

PARTNERS (24. září )

3477-partners-1-serie

Přátelství Luise a Charlieho trvá celý život, společně pracují jako architekti a tak trochu jejich přátelství připomíná manželství, ale když se Charlie rozhodne požádat svou přítelkyni o ruku začne se všechno komplikovat, že to vypadá nejen na konec partnerství, ale také přátelství.

Komediální seriál stanice CBS, ve kterém hraje Sophia Bush, Michael Urie, David Krumholtz a další.

Trailer k seriálu Partners

666 PARK AVENUE (30. září)

3083-666-park-avenue-1-serie

Kdybyste mohli mít jediné přání, co by to pro Vás bylo? Co byste obětovali abyste dostáli svého přání? Jestli hledáte místo, které Vám může přání poskytnout vyražte na  adresu Park Avenue 666, ale dávejte si dobrý pozor, protože jediné přání Vás může stát opravdu hodně a teď nemluvíme o finanční kompenzaci.

V hlavních rolích seriálu stanice ABC se objeví Terry O´Quinn, Vanessa Williams, Robert Buckley a další.

Trailer k seriálu 666 Park Avenue

LAST RESORT (27. září)

3082-last-resort-1-serie

 Dramatický seriál, který sleduje osudy posádky americké jaderné ponorky USS Colorado, velitel ponorky odmítne rozkaz, který byl jasný - odpálit střely s atomovou hlavicí na Pakistán. Takováhle událost samozřejmě zanechá nějaké stopy, v tomto případě je nařízeno z Washingtonu aby byla ponorka potopena a tak posádce nezbude nic jiného než začít bojovat o své vlastní životy, které josu v sázce.

V hlavních rolích seriálu stanice ABC si zahrají Scott Speedman, Robert Patrick, Andre Braugher a další.

Trailer k seriálu Last Resort

EMILY OWENS, M.D. (16. října)

3080-emily-owens-md-1-serie

Emily chce svůj dosavadní život hodit za hlavu, její studium na střední škole a také na lékařské fakultě nebylo jednoduché, cítila se jako totální nula, šprt a nikdy nebyla příliš oblíbená. Právě nastupuje je internistka do nemocnice, kde si myslí na svou minulost zapomene, ale bohužel to se jí příliš nepovede, protože její noční můra v podobě krásné Cassandry jí bude dělat ze života peklo, ostatně stejně jako na střední. Emily se musí dár dohromady, protože tady nejde už pouze o ní, ale i o lidské životy.

V hlavních rolích seriálu stanice CW se objeví Mamie Gummer, Justin Hartley, Michael Rady

Trailer k seriálu Emily Owens, M.D.

BEAUTY AND THE BEAST (11. října)

3066-beauty-and-the-beast-1-se

Policejní vyšetřovatelka, která se spojí s geneticky upraveným válečným veteránem, aby společně vyřešili několik kriminálních případů v NY

Hlavní role v seriálu z produkce stanice CW si zahraji krasavice ze seriálu Smallville, Kristin Kreuk a po jejím boku se objeví Jay Ryan.

Trailer k seriálu Beauty and the Beast

GO ON (11. září)

go-on_00

Skupinová terapie není pro každého a přesně to by se dalo říct o Ryanovi Kingovi, který je sice okouzlující sportovní hlasatel, který se snaží překonat životní ztátu se vydává na skupinovou terapii, ze které není vůbec nadšený.

V hlavních roli komediálního seriálu z produkce stanice NBC se na obrazovku vrací komik Matthew Perry, kterého snad všichni známe z jeho geniální role Chandlera Binga ze seriálu Přátelé.

Trailer k seriálu Go on

Jak už jsem zmiňovala tohle není ani zdaleka všechno co nás letos čeká, jen jsem  vybrala pár novinek , věřím,  že si každý najde to své je opravdu z čeho vybírat (,áte rádi krimi seriály nebo snad z lékařského prostředí nebo naopak komediální seriály, prosím toho všeho se dočkáte).

Na sledování všech nových a stávajících seriálů bysme potřebovali další život :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře