Manhattan Love Story

3. říjen 2014 | 17.21 |

 MANHATTAN LOVE STORY

 Co si myslí muži o ženách a ženy o mužích? Co se nám honí hlavou?

10653637_688408477907872_24138

Stanice: ABC

Romantická komedie Manhattan Love Story se zaměřuje především na rozdíly žen a mužů. Příběhem nás provází sympatická Dana, která se právě přestěhovala do New Yorku, kde získala práci svých snů. Na první pohled se může zdát, že se cítí seběvědomě ve všech ohledech, ale opak je pravdou v hlavě se jí honí nejrůznější myšlenky o tom, jak vypadá hrozně, že to co si vzala na sebe není zrovna to pravé a že cokoliv řekne vyzní špatně. Oproti tomu je tu Peter bratr Daniny nejlepší přítelkyně, který jim dohodl rande. Peter je seběvědomí mladý muž, který obdivuje ženy a mnozí by ho nazvali záletníkem. Rande Dany a Petera nejde podle představ i přesto, že Peter má pocit, že neudělal nic špatně, ale Dana to vidí jinak.

mls1

Seriál by nebyl tak zajímavý, kdybychom neslyšeli vnitřní hlas obou hlavních hrdinů, což mě samotnou upoutalo už v traileru. Rozdíly mezi muži a ženami jsou jasné o tom nikdo nepochybuje a seriál z produkce stanice ABC na tom postavil seriál. 20 minutová stopáž je tak akorát, abychom se nezačali nudit a i přesto, že jsem od seriálu příliš nečekala pilotní díl mě v tomto ohledu velmi překvapil. Párkrát jsem se zasmála a samozřejmě si mě ihned získala hlavní hrdinka v podání Analeigh Tipton. Herci Manhattan Love Story nepatří mezi nejznámější, ale rozhodně to nevadí. Uvidíme jakým směrem se seriál bude dál vydávat. Dějovou linku dvou hlavních hrdinů obohatí i manželský pár - Amy a David (kamarádka Dany a bratr Petera) a také sestra a otec Petera a Davida. 

Velký problém seriálu by mohl být v tom, že spadne do průměrnosti a nebude mít, co nabídnout a také v tom, že to co si hlavní hrdinové myslí a říkají by mohl splynout v jedno, což by byla rozhodně škoda. Já seriálu dám rozhodně šanci. Mluvit o prodloužení je hodně brzy, ale nejsem si jistá, jestli by měl seriál v příští řadě co nabídnout, ale nechme se překvapit.

Hodnocení pilotního dílu: 65%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře