Sezóna seriálů se pomalu, ale jistě blíží - 2.část

3. září 2012 | 18.41 |

Vracím se sem s druhou částí seriálů, tentokrát to nebudou novinky, ale seriály, které se vracejí na obrazovky. Nebudu se přidávat pouze své obíbené seriály, ale i jiné a tak doufám, že se třeba trefím do toho vašeho vkusu nebo spíš do seriálu, který sledujete a těšíte se na něj, stejně jako já na ty své. Tak přeju snad příjemné čtení a sledování nových promo.

2. část - seriály, které se dočkají další řady

ONCE UPON A TIME (20. září)

297535_7

Seriál na, který se nemohu dočkat, pokud OUAT nesledujete tak byste měli honem rychle začít nez začne další řada a budete mít velkou výhodu, nebudete muset čekat 3 měsíce na nový díl. Pohádkový svět propojený se skutečným světem+vynikající herecké obsazní a velký bonus jsou i záporné postavy, vidíte to množné číslo, není tam pouze jedna, ale hned několik a i když jsou záporné musím se přiznat, že jim tak trochu fandím :-)

Nové promo k druhé řadě OUAT

AMERICAN HORROR STORY (17. října)

american-horror-story-asylum-1

Rádi se bojíte? Máte rádi záhadné domy plné tajemství, které se doslova zhmotňují. Domy plné duchů, kteří nechtějí odejít, tak je American Horror Story právě pro Vás. Na druhou řadu seriálu jsme si museli počkat poměrně dlouho obzvlášt, když seriál měl pouhých 12 dílů, ale co všechno se v nich událo to se nevidí v kde jakém seriálu. Pokud jste fanouškem hororu jako já tak tenhle seriál je pro Vás splněným snem. Bohužel s druhou řadou přicházejí i nový herci a a herci z přechozí řady, tak těch tam moc nebude,ale i tak trailery a teasery vypadají hodně dobře.

Nové promo k druhé řadě AHS

PANSTVÍ DOWNTON (16. září)

downton1

ČT1 mne přivedla k tomuhle báječnému seriálu do kterého jsem se zamilovala až po uši a díkybohu točila se jeho třetí řada, no aby taky ne, tenhle seriál si ho zasloužil. Každý díl přinášel něco nového a je pravda, že jsem se u seriálu nikdy nenudila. Ještě musím dodat, že nejsem velký fanoušek českého dabingu, ale co se české televizi povedlo je právě dabing, který musím ohodnotit slovem perfektní. Panství Downton, který nás provede nejen tím jak to chodí v takovémhle velkém domě, ale budeme svědky dvou dějových liníí, které se dokonale protínají ačkoliv dalo by se říct mají toho pramálo společného. Aristokratická rodina a její služebnictvo Vám zajístí zábavu na několik týdnů.

Sestřihané video k Panství Downton

REVENGE (30. září)

revenge_poster

Seriál Revenge, který se dočkal své druhé série ačkoliv to s ním tak dobře na začátku nebylo. Já sama seriál nesleduji tak těžko soudit, ale své fanoušky si našel, jak je vidět. Jak sám název naznačuje je jasné o co v tomhle seriálu jde, tak jsem trochu zapátrala a co jsem zjistila - mladá dívka vracející do rodného města, aby se pomstila těm, kteří zničili její rodinu. Série by měla mít 22 epizod, tak vy co na seriál koukáte se určitě máte na co těšit.

Promo k druhé řadě Revenge

GOSSIP GIRL (8. října)

Gossip Girl, Season 4

Další nálož Gossip Girl a také poslední nálož, seriál, který je na světe už 6 let se dočká svého konce, musím přiznat jsem zklamaná, tak jaký fanoušek GG by nebyl, že? U některých dílů v minulých sezónách jsem měla pocit, že GG zrácí dech, ale nakonec se ukázalo, že ne tolik. Poslední sezóna, řekla bych že se máme na co těšit. Některé postavy se příliš nezměnily jiné zase hodně, tak uvidím jak to s Blair, Serenou, Chuckem, Natem a Danem dopadne....

Promo k šesté řadě GG 

GREY´S ANATOMY (27. září)

imagesCA2ZWK5W

Grey´s, tak tenhle seriál ani nevím jak dlouho sleduji, narazila jsem na něj v televizi při jeho premiéře na televizi Prima. Postavy a celkově seriál jsem si zamilovala, kdyby ne, tak bych přece nesledovala každou jeho řadu, nejsem moc na seriály z lékařského prostředí, nebo vlastně od dom co koukám na GA tak jsem, nikdy mě moc nebrala Pohotovost nebo snad Chicago Hope, ale nad všemi těmi seriály jasně vítězí GA, má skvělou hudbu, přesto, že je to stále a jedno to samé prostředí nabízí hodně rozmanitosti jak dějově tak co se týče postav, i když musím říct, že některé moje oblíbené postavy jsou už pryč obzvláště Izzie. Já osobně doufám, že devátá řada nebude poslední. A co se týče téhle řady, začátek bude opět hodně drsný.

Kraťoučké promo deváté řady seriálu GA

HART OF DIXIE (2. října)

new-poster-hart-of-dixie-26709

Hart of Dixie je důkazem toho, že ač se jedná o poměrně obyčejný seriál tak dokázal, že nemusíte být čaroděj (Secret Circle) nebo mít sestru dvojče (Ringer) abyste zaujmuli diváky. Stačí, když budete trochu protivná (ze začátku) newyorčanka, která přijede do malého města, kde má pracovat jako praktická doktorka, k tomu přihodíte jestě protivnější, řekněme rivalku, jednoho sympatického chlapa, jednoho trochu drzého a k tomu bývalého fotbalistu, který je starostou městečka a máte zábavu jedna báseň. Musím přiznat, že na seriál jsem koukala od samého začátku, ale ani zdaleka jsem nečekala, že se dočkám další řady i když jsem v to upřímně doufala. A tak 2 října nastupuje můj oblíbený sexy Wade a okouzlující Zoe. Věřím, že se bude na co koukat, obzlváště po vypečeném konci řady.

Mini promo s druhé řade HOD

PRIVATE PRACTICE (25. září)

Private_Practice_Cover

Spin-off seriálu Grey´s anatomy, já jsem se do něj vrhla díky postavě Edison, která v Grey´s nedostala mnoho prostoru a tak jsem jí dala šanci teď budu sledovat seriál už šestým rokem a za celou dobu nebyla řada, která by mne nudila, některé postavy odešli, ale většina z hlavních zůstala, což je vždy paráda. PP je sice další seriál z lékařského prostředí, ale i tak se točí okolo jiného oboru než zrovna Grey´s. Kvalita je zaručena obzvláště, když za seriálem stojí Shonda Rhimes. S další řadou to nevypadá příliš růžově, hlavně proto, že hlavní hvězda Kate Walsh oznámila, že tohle je její poslední řada a o čem by to vlastně bylo když by Eddison nebyla ve středu dění? Ale tuhle otázku můžeme dát zatím k ledu, a můžeme se zabývat pouze tím koho si Eddison vybere za svého vyvoleného, bude to snad Jake a nebo Sam? No uvidíme. Já upřímně fandím páru Jake a Eddison.

Behind the scenes PP 6 série 

DOCTOR WHO (1. ZÁŘÍ)

imagesCAQKW231

Doctor Who nebo chcete-li Pán času se dočkal své sedmé řady co se týče úspěšnosti, seriál si vede dobře a má mnoho fanoušků po celém světě. Seriál je dokoce zapsán v Guinnesově knize rekordů jako nejdéle běžící sci-fi seriál. Doctor Who poprvé vznikl v roce 1963 a své nové verze se dočkal v roce 2005 a britové tento seriál považují za národní bohatství. Já sama seriál nesleduji, takže nemohu soudit, ale dle traileru je vidět, že sezóna s číslem 7 přinese další zajímavosti

Trailer k sedmé řadě DW

GLEE (13. ZÁŘÍ)

glee22

Ještě několik málo dní a máme tu čtvrtou řadu Glee, která už asi nikdy nebude taková jako její předchůdci. Se školním sborem je konec a tak budeme sledovat cesty už dospělých, každý z hrdinů se vydávají na svou vlastní cestu. Uvidíme několik nových postav, ale uvidíme i naše známé tváře a k tomu hvězdy typu Kate Hudson. Tak snad čtvrtá řada, která bude už trochu jiná nebude zklamáním. Další dávka vynikající hudby se blíží.

First look čtvrté série seriálu Glee 

    BONES (17. září)

bones-season-4-episode-15-watc

Seriál Bones sleduju už taky mnoho let, sám o sobě je seriál zárukou kvality. Jak už tomu bývá v každém seriálu si najdete tu svou, v tomhle seriálu těch oblíbených postav je hned několik a co nás vlastně čeká v téhle řadě? Kůsta utíká před zatřením se svou dcerou a Booth se musí snažit získat svou rodinu zpět, ale jak zní jedna reklama, když nevíte coby zajděte do OBI v tomhle případě do OBI chodit nemusíte ani Booth, stačí když zajde do Jeffersonova institutu a tam najde pomoc v podobě několika členů týmu - Angela, Hodgins, Sweets, Camille.

Promo k osmé řadě Bones 

HOW I MET YOUR MOTHER (24. září)

how-i-met-your-mother

Další seriál, který je ve světe a i u nás velmi oblíbený, znám opravdu hodně lidí co na tenhle seriál, já sama se k téhle skupině nepočítám, viděla jsem pouze pár dílů, ale nebyla jsem tak docela oslovena abych se rozhodla sledovat celý seriál.Jak jsem zjistila fanoušci HIMYM se s největší pravděpodobností dočkají i další řady, tak se máte na co těšit, Do seriálu se samozřejmě vracejí všechni herci, bude na co koukat.

Promo osmé řady HIMYM

Další seriály na které se můžete těšit:

Criminal Minds - 26. září

Two and Half Men - 27. září

Dexter - 30. září

The Mentalist - 30. září

Supernatural - 3. října

90210 - 8. října

The Vampire Diaries - 11. října

The Walking Dead - 14. října

Suburgatory - 17. října

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře