Mysli jako on 2

19. říjen 2014 | 14.44 |

Sony-TLAM2-fbslate-10reasonswe

THINK LIKE A MAN TOO (2014)

Candice a Michael chystají svatbu v Las Vegas na pomoc si vezmou své nejlepší přátelé. Dominica a Lauren, Jeremyho a Kristen, Zeka a Myau a samozřejmě Cedrica, který svou choť nechal doma. Cedric jako svědek se toho rozhodne využít a pronajme si jeden z nejlepších pokojů v hotelu ve Vegas, uspořádá večer plný hazardu a striptérek pro svého přítele Michaela a partu chlapů. Ženy si chtějí orazit taky, jenže jim to komplikuje Michaelova matka Loretta. Bláznivá černošská komedie může pokračovat. 

Mysli jako on 2 se vrací po dvou letech se stejným hereckým obsazením jako v minulém díle. Tentokrát nejde o to jak získat ženu či muže, ale o to jak oslavit rozlučku se svobodou. Režisér Tim Story se opět posadil na režisérskou židli a divákům připravil další šílenou jízdu jakou je Mysli jako on 2. Tim Story nestojí jen za černošskými filmy, ale stojí i za komiksáky jako je Fantasická čtyřka a Fantastická čtyřka a Silver Surfer. 

1393878451000-XXX-THINK-LIKE-M

Ti, co viděli první díl se museli na druhé pokračování těšit. Oblíbené páry opět pohromadě, ale tentokrát v Las Vegas, kde oslavují svatbu jednoho z párů. Říkám hned v úvodu, že i když jsem se na pokračování těšila nakonec to bylo docela zklamání. V roli vypravěče a zároveň iniciátorem rozlučky se svobodou je Cedric s tváří komedianta Kevina Harta, ovšem to za co jsem si ho oblíbila v prvním díle jako by se ve druhém vytratilo, stal se extrémně otravným a nebýt pár dobrých vtipů s chuťí bych rošlapala obrazovku. Je velká škoda, že jsme si nemohli užít páry pohromadě, protože si myslím, že v tom je právě jejich síla, mě osobně neuspokojuje sledovat skoro celý film to, jak muži a ženy poskakují na stolech v barech a plácájí o svazku manželském, pardón, ale kvalitní příběh by měl být postaven na zcela nečem jiném. Myšlenka filmu je tedy velmi jednoduchá, opít se do němoty, utratit pár doláčů, když už jsme v tom Vegas a nechat se zavřít do lochu, pak trochu zabrnkáme na vztahovou strunu (syn/budoucí manželka/tchýně) a máme o zábavu postaráno nebo vlastně spíš ne. 

Párkrát jsem se sice pobavila, ale nestačilo to na to abych film hltala necelé dvě hodiny, to je další věc, naprosto zbytečná délka a tím pádem o to víc utrpení. Vztahovou komedií bych to už ani nenazvala. Říkám si, co na tom hodnotit pozitivně a asi by to bylo jen to, že celá parta se vlastně po dvou letech znovu sešla a hlavně v kompletním hereckém obsazení a měli jsme možnost seznámit se i s manželkou jednoho z mužů o které jsme pouze slyšeli v díle prvním. Rozhodně by mě nepřekvapilo, kdyby jsme se za další dva roky nebo možná o něco později dočkali dalšího dílu s tím, jak se páry potýkají s rodičovstvím. 

Škoda, škoda opravdu mě to zklamalo. 

Hodnocení:

Mé hodnocení: 5/10

Csfd: 42%

Fdb: 50%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře