The Affair

1. listopad 2014 | 19.06 |

THE AFFAIR

showtime-the-affair-season-1-t

Jak samotný název napovídá, je celkem jasné o čem, že bude tento seriál, přesto si dovolím rychlé info. Jedna početná americká rodinka se vydává na prázdniny k moři ke své rodině po cestě se staví v bistru, kde se rozhodnou poobědvat, kde se hlava rodiny Noaha seznamuje s pohlednou servírkou Alison, kterou posléze potká znovu. 

1031103_0_0_97_564x423-the-aff

Za tímto provokativním a psychologickým seriálem stojí stanice Showtime. Seriál je vypráven ze dvou pohledů, jedním je můžský pohled muže v tomto případě Noaha a ženským pohledem Alison a už v pilotním dílu zjistíte, že pohled obou se odlišuje. Deseti dílný seriál jehož každá epizoda bude mít 60 minut nám nastíní příběh dvou manželských párů a především jaký bude mít aférka dopad na manželství. Po pilotním dílu se toho dá říct hodně málo teď myslím dějově, ale co se dá říct je to, že seriál se hodně liší od jiných seriálů, což je rozhodně dobře. Seriálů se tvoří čím dál tím více a najít takový, který se bude odlišovat je hodně málo, co se týče novinek. 10 epizod je zcela přiměřených, i když kdyby náhodou došlo k obnovení nedovedu si úplně představit o čem by to bylo, ale uvidíme navíc za scénářem stojí producentka a scénáristka Sarah Treem, kterou můžete znát díky seriálu s Kevinem Spaceym, House of Cards a co si budeme povídat seriál je sice politický, ale dokáže zaujmout i někoho koho politika vůbec nebere, což jsem například já a House of Cards je můj oblíbený seriál. 

Jinak jak Vás nalákat na seriál, pokud máte rádi psychologické seriály a nebo Vám není cizí Joshua Jackson, tak si seriál nenechte ujít , ostatně já si ho vybrala přesně z těchto důvodů. 

Hodnocení pilotního dílu: 80%

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře