Sezóna seriálů se pomalu, ale jistě blíží - 3.část

5. září 2012 | 16.43 |

Třetí část článku bych chtěla věnovat seriálům, které se dalších řad nedočkají. Některé seriály byly ukončeny na základě malé sledovanosti, jiné zase kvůli tomu, že už běžely mnoho let a v dalších epizodách bychom neměli na co koukat a jak se říká má se přestat v tom nejlepším.

3. část - ukončené seriály

A) seriály, které se dočkaly svého konce

DESPERATE HOUSEWIVES

MV5BNTY5NjQ4MDQ5Nl5BMl5BanBnXk

Seriál Zoufalé manželky běžel od roku 2004 do roku 2012, tedy seriál se dočkal 8. řady, to rozhodně není málo, DH měli a stále mají mnoho fanoušků, co si budeme nalhávat jednalo se o vynikající televizní seriál, který se na obrazovkách jen tak nevidí. A co bylo ještě skvělého na tomto seriálu, na to je jednoduchá odpověď, čtveřice nejlepších přítelkyň, které za celých 181 epizod zůstaly stejné, myslím co se týče hereckého obsazení, však to znáte, některé seriály pokud trvají tak dlouho už nestojí za nic a hlavně většina hereckých hvěz seriál opouští, ale u DH tomu bylo jinak. Vynikající seriál, který mi bude moc chybět.

Finální scéna seriálu DH

ONE TREE HILL

Original_five_of_One_Tree_Hill

Na seriál OTH jsem kdysi narazila náhodou, ale co si pamatuji jistě bylo to, že jsem seriál sledovala se zaujetím, nejsem si jistá kolikátá řada v tom roce zrovna běžela, ale vím, že jsem měla mnoho opravdu hodně dílů k sledování, což někdy bývá výhoda, čekání na seriály nás snad všechny unavuje a tohle byla opravdu výhoda. Seriál běžel od roku 2003 až do roku 2012 takže celkový počet řad je devět. Počet postav, které se v celém seriálu objevilo by se nedalo spočítat, protože jich tam bylo opravdu hodně. Většina postav zůstala až do samého konce a ti co ne - to jsou moji oblíbenci - Peyton a Lucas těch mi bylo opravdu líto a dlouho jsem si zvykala, že tam nejsou, ale nakonec jsem si zvykla. Seriál se kterým sledujeme život středoškoláků nás zavede až do jejich dospívání a dokonce do dob, kdy i oni mají své vlastní děti. A co ještě dodám, tenhle seriál má snad nejlepšího záporáka, kterého jsem mohla v seriálu vidět a ještě jedna věc, seriálu nechybí ani skvělá hudba.

Finální scéna seriálu OTH

CHUCK

imagesCA9JO8U9

jpg">

Seriál Chuck je pro mne naprostou neznámou, seriál jsem nesledovala, ale při brozdání na netu, které seriály ještě skončily jsem narazila na tenhle a tak se sluší aby zde byl, obzvláště, když končí po tolika letech vysílání. Chuck se poprvé objevil na obrazovce stanice NBC v roce 2007 a jeho konec nastal v roce 2012, tedy Chuck a jeho společnice Sarah se dočkali pěti řad.

Finální scéna seriálu Chuck

HOUSE  M.D.

house

 Úspěšný seriál stanice FOX se působil na obrazovkách od roku 2004 do tohoto roku, tedy 2012. Jeho finální počet epizod se pohybuje okolo 176 epizod za celých osm let. Na House jsem také nekoukala, ale jeho místo zde je oprávněné. Herecké obsazení zůstalo také stejné, což je vždy výhodou.

Finální scéna seriálu House

B) seriály, které se další řady nedočkaly

PLAYBOY CLUB

55(51)

Seriál, který vypadal dobře pouze po přečtení očem seriál je, já osobně jsem seriál nesledovala a očividně jsem nebyla sama, seriál byl po třetí epizodě zrušen, což je docela hodně brzy, ale jak už jsem říkala některé seriály šanci dostanou, ale mezi ně evidentně PC nepatřil.

Trailer k seriálu

CHARLIE´S ANGELS

550f3b8fd57ba5b9f8ef12fbaabcb1

Seriál, který se stejně objevil, taky rychle zmizel. Trojce krasavic nestačila aby udržela diváka dostatečně a tak byl seriál zrušen po neselých svou měsících, škoda,že jedna z hlavních hrdinek opustila Grey´s anatomy aby se vrhla do propadáku, ale tak snad se jí bude lépe dařit v tomto roce v seriálu 666 Park Avenue.

Trailer k seriálu Charlieho andílci

PAN AM

imagesCA3K89GU

S tímhle seriálem jsme se octli v 60. letech, kdy byl letecká společnost Pan Am (Pan American World Airways) na vrcholu. A co jsme mohli v tomhle neotřelém seriálu vidět, jak to chodí mezi letuškami a a jak i letušky spolupracují s MI6, takže se dočkáme několika špionážních akcí, samozřejmě nebudeme ochuzeni ani o kopku romantiky, intrik a všechno co diváka zaujme. Seriál si vedl poměrně slušně, ale nakonec se seriál rozhodli zrušit, velká škoda. V seriálu se objevilo mnoho známých tváří, ale i nějaký ten nováček, mezi ty známější patří Christina Ricci.

Trailer k seriálu Pan Am

RINGER

25d90adfa3_78623769_o2

Sarah Michelle Gellar se vrátila na obrazovky a to rovnou v dvojroli, ale bohužel diváky to příliš nezaujalo. Ačkoliv seriál se dočkal celé řady obnova seriálu je v nedohlednu, já jsem viděla pár dílů, ale nakonec jsem to přestala sledovat, už to prostě nebylo ono, a je vidět, že to tak mělo i víc lidí. Sarah nebyla jedinou hvězdu filmu, seriál měl celkem zdařilé herecké obsazení, ale i tak Ringer prostě neměl štěstí.

Trailer k seriálu Ringer

Další zrušené seriály:

A GIFTED MAN

imagesCA76Y78Q

ALCATRAZ

imagesCA2EM27J

TERRA NOVA

terra-nova-tv-show-poster-01-4

SECRET CIRCLE

3be4921f8b_85743705_o2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře