První dávka obnovených seriálů

6. listopad 2014 | 22.32 |

Minulý týden jste zde mohli narazit na článek, který byl věnován seriálům, které se ruší a tento článek se bude naopak věnovat seriálům, které uvidíme v další seriálové sezóně 2015/2016. Začneme u žhavé novinky. 

DOWNTON ABBEY (OBNOVENO PRO 6.ŘADU) 

mast-downton-s4-series-icon-hi

Úspěšný britský seriál stanice ITV brázdí obrazovky v mnoha zemích, ostatně dramatický seriál Panství Downton můžete sledovat i na našich obrazovkách se vrátí i v příštím roce. Od roku 2010 je Downton nejoblíbenějším seriálem, který stále baví víc a víc diváků. Před pár týdny sice bylo oznámeno, že tvůrce Julian Fellowese s Downtonem končí a tím pádem by mohl padnout i samotný seriál, ale nakonec bylo vše vyvráceno. Julian Fellowese se vrací se šestou řadou, to je to nejdůležitější a kdo převezme otěže až Fellowese skončí a jak to bude se seriálem dál, to jsou otázky na které prozatím nepotřebujeme znát odpověď. 

Crawleyovi se vrátí!

THE WALKING DEAD ( OBNOVENO PRO 6. ŘADU)

walkingdead1

Stálice stanice AMC, Walking Dead získala šestou řadu, ostatně tohle velké překvapení nebylo. 

AMERICAN HORROR STORY (OBNOVENO PRO 5. ŘADU)

dqesgipjgqr-american-horror-st

Jeden z nejúspěšnějsích seriálů stanice FX se letos dočkal čtvrté řady tenrokrát s podtitulem Freak Show, hned po první odvysílané epizodě se ukázalo, že sledovanost dosáhla největšího počtu diváků, takového úspěchu se nedočkala žádná řada, a tak prodloužení bylo víc, jak jasné. Jessica Lange s čtvrtou řadou bohužel končí, ale třeba se tvůrci Ryanovi Murphymu podaří jí přemluvit k další řadě.

Z NATION (PRODLOUŽENO PRO 2.ŘADU)

-f557a1a0-bb8d-4e8c-892b-9012b

Letošní novinka stanice Syfy vypráví o invazi zombiků. Ameriku zasáhla zombie apokalypsa a těm co přežili nezbývá než toho kdo přežil přivést do laboratoře, kde chtějí testovat jeho krev pomocí, které by se mohla obnovit lidská rasa, jenže on s tím tak docela nesouhlasí. 

KINGDOM (PRODLOUŽENO PRO 2.a 3.ŘADU)

idpm

 Novinka od DirecTv se točí okolo pouličních boxerů, celý příběh je zasazen do Los Angeles. Seriál se dočkal pozitivních reakcí a tak se stanice rozhodla pro obnovení a to ve velkém, zástupce stanice oznámil, že Kingdom patří mezi nejúspěšnější seriál stanice, proto byl obnoven pro další dvě řady tedy pro 20 epizod. 

BLACK SAILS (PRODLOUŽENO PRO 3. ŘADU)

black-sails-51af4c08919db

Nestává se tak často, aby seriál, který neodvysílal svou novou řadu dostal další řadu, což je případ seriálu stanice Starz. 24. ledna roku 2015 se Black Sails vrátí se svou druhou řadou. Není to první prodloužení seriálu, protože před odvysíláním první řady byl seriál prodloužen o druhou. Snad se mu povede tak dobře stále.

LETNÍ SERIÁLY

ROYAL PAINS (OBNOVENO PRO 7.a 8.ŘADU)

royal-pains

Americká stanice USA Network se rozhodla pro prodloužení svého veterána, kterého čeští diváci můžou znát pod názvem Milionový lékař. Nešlo, ale o ledajaké prodloužení, stanice se rozhodla obnovit seriál pro dvě řady. Obě řady sice budou zkrácené a budou mít osm epizod, ale nikde není jasně dáno, že 8. řada bude poslední. Seriál patří mezi letní program, vysílá se tedy přes prázdniny, přesto diváci usedali k televizorům i tak a tím pádem prodloužení bylo jasné. 

CHASING LIFE (OBNOVENO PRO 2. ŘADU)

chasinglife

Chasing Life patří mezi další letní seriál stanice ABC Family. Letos se tento seriál, který vznikl na motivy mexického seriálu objevil poprvé. Vypráví o mladé ambiciózní novinářce, která se snaží skloubit osobní život s kariérou jenže když se zdá, že všechno vychází podle plánu a jí se svítá na lepší časy zasáhne osud. Dozvídá se, že má rakovinu. 

Dramaticko-rodinný seriál, který budeme vídat i v příští seriálové sezóně.

MANHATTAN (PRODLOUŽENO PRO 2.ŘADU)

rxv--aYCmY8

WGN AMERICA v červenci odvysílala jeden z očekávaných seriálů, který sleduje osudy lidí, kteří běhěm druhé světové války pracovali na Projektu Manhattan. Tento projekt měl vyrovit atomovou bombu dřív než Německo. Seriál upoutal pozornost především kritiků a stanice čekala prakticky do poslední chvíle než oznámila obnovení seriálu. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře