Seriálové rychlovky 4

8. listopad 2014 | 12.27 |

Co se událo ve světe seriálů a na jaké osobnosti se můžeme těšit v různých seriálech?

Forever

►novinka letošní seriálové sezóny stanice ABC, která už od první epizody dost bojuje se sledovaností nakonec předčasně nekončí, stanice se rozhodla dát seriálu šanci a tím pádem získal celou sérii. 

How to Get Away with Murder

►další novinka stanice ABC, která se sledovaností nebojuje, to že seriál získal celou řadu nebylo velké překvapení. 

►oscarová herečka Marcia Gay Harden se přidává k obsazení, zda bude bude její role stálá nebo jen hostovat není jisté, ale objeví se v zimním finále, které je plánované na 20. listopadu.

stažený soubor

True Detective

►diskutování o obsazení je u konce protože už před časem bylo oznámeno, že na palubu druhé řady se dostává irský herec Colin Farrell. Colinova role je detektiv Ray Velcoro, mezi další tváře seriálu patří americký herec Vince Vaughn, který ztvární bývalého zločince a obchodníka Franka Semyona. Další již diskutovanou osobností je herec Taylor Kitsch, který si zahraje válečného veterána, který se přidá k dvojci vyšetřovatelů. 

Colin-Farrellstažený soubor (1)taylor-kitsch-300

►hlavní vyšetřovatelka Ani Bezzerides, kterou by si měla zahrát Rachel McAdams, ale zatím není nic jisté. TD nediskriminuje ženy a tak se objeví i další tři ženské role pro herečky Kelly Reilly, Abigail Spencer a Leven Rambin. 

Kelly-Reilly-6137171360stažený soubor (2)

Once Upon a Time

►Zimní finále se pomalu a jistě blíží a letos bylo stanoveno na 14. prosince. Zbývajících jedenáct epizod bude odvysíláno po novém roce, konkrétně 1. března 2015. 

►další novou postavou, která by se ještě letos měla v seriálu objevit je Cruella de Vil z Disneyho 101 dalmatýnů. Další postavu, kterou uvidíme znovu bude Malaficient. 

VictoriaSmurfit_324556_3cruelladv

The Originals

►tvůrci seriálu plánují svůj webseriál ve kterém dostane prostor Kole (konečně). Kole se objeví v druhé řadě Originals, jenže mu propůjčil tvář někdo jiný a to z jednoho prostého důvodu protože po jeho zmrtvýchvstání změnil tělo, ale Nathaniel Buzolic se v seriálu objevuje ve vzpomínkách svých bratrů, ale protože Kole nikdy nedostal dostatek prostoru, který by si zasloužil rozhodlo se tak, že vznikne webseriál s názvem The Originals: Awakening. Minisérie bude mít 4 epizody, první z nich se začne vysílat 10. listopadu a které budou souviset se zimním finále The Originals, které se bude vysílat 8. prosince. 

►přiznivci seriálu ví, že The Originals jsou spin-offem seriálu The Vampire Diaries, ale co možná ještě nevíte, že v roce 2015 se chystá knižní trilogie o Původních. První kniha s názvem Vzestup se chystá v únoru 2015, druhá z názvem Ztráta v dubnu 2015 a třetí tedy finální Vzkříšení v červnu téhož roku. 

123

 Co říkáte na tyhle novinky?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře