AKCE hrnek

8. listopad 2014 | 15.51 |

Podzim je tu! Jak nejlépe přežít počasí, které přináší? Různí lidé mají různé metody na přežití podzimu já si podzim užívám nejlépe k knihou a hrnkem v ruce. Což mě přivádí k hledání toho pravého hrnku, každým rokem hledám ten správný hrnek, který mi bude dělat společnost po další knižní rok. Můj stávající hrneček sice miluju, ale protože mám ráda změnu, tak kromě pravidelného střádání barev a účesů ráda měním hrnky. Možná by Vás překvapilo, jak je náročné vybrat ten správný hrnek, přijde mi to až legrační, že je pro mě nemožné vybrat ten správný, když se podíváte jsou všude v obchodních centrech mají dokonce své vlastní krámky, hrnky najdete v knihkupectví ve všech možných obchodech pro domácnost a přesto já nemám stále vybrálo, je to jako hledat partnera tedy s trochou nadsázky!

Když najdu ten správný motiv, který by měl být na hrnku, tak se mi nelíbí jeho tvar a nebo naopak je to prostě začarovaný kruh :-D Akce hrnek pokračuje několik dní a když se objeví ten správný hrnek, tak si říkám, že je to trošku předražené, ale když jste vybíraví tak si musíte připlatit. Když je hrnek vybrán pak už je zbývá se klidně usadit na pohodlném místě, přikrýt se dekou, dát si kávu či čaj nebo snad horkou čokoládu a ponořit se do čtení knih. 

Malá inspirace pro Ty, kteří vybírají hrnky pro sebe nebo pro někoho jako dárek. 

Hrnky s Malým princem je celá řada. Doctor WHO je na tom dost podobně. Výběr filmových, seriálových či hudebních hrnků je obrovský. 

11_1_032_1362kc3_film_stagefright_1__111_00dw_mug_3d_tardis_300

602234602066

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře