Další rušení!

8. listopad 2014 | 16.42 |

Není to tak dlouho, co jsem zde psala o zrušených seriálech a za dalších několik málo dní byl zveřejněn konec dalších seriálů.

WITCHES OF EAST END

Witches of East end pilot

Letní seriál stanice Lifetime odhalilo osud Čarodějek z East Endu a bohužel není dobrý. Seriál, který vznikl na motivy stejnojmenné knižní předlohy (jehož recenzi jste zde mohli najít) tímto končí. Seriál ukončil finále velkým cliffhangerem a diváci se nedozví, jak do dopadne s Wendy dál ani se nikdy nesetkáme s další sestrou. První série měla úctihodnou sledovanost s druhou začala postupně klesat a finále bylo velkým propadákem, tvůrci dlouho zvažovali jak to bude dál, ale s tímhle si už hlavu lámat nemusí. 

SELFIE

selfie

Stanice ABC letos nemá příliš šťastnou ruku na výběr seriálů, protože jejich další seriál padl za vlast. I když fenomén selfie se od oscarů rozšířil a stal se velmi oblíbeným neznamená to, že se chytne i seriál s touto tímatikou. Čísla nebyla slavná ani u prvních několika epizod, přesto to bylo zdá se v normě, jenže pak přišel hodně velký pokles a tím pádem to měl Selfie sečtené. Stanice teď řeší zda seriál nechá v hlavním vysílacím čase odvysílat svých 13 epizod a nebo zda seriál přesune. 

THE BRIDGE

fx-the-bridge

Letní drama stanice FX se musí rozloučit se seriálem, který je adaptací stejnojmenného skandinávského dramatu, který pojednává o dvou detektivech na opačných hranicích mezi USA a Mexikem, kteří řeší ten stejný případ. Skandinávská verze byla velmi úspěšná, bohužel ta americká nikoliv, nikdy nevynesla ani jednu sošku Emmy a sledovanost se propadala čímdál tím víc. 

THE LOTTERY

The Lottery-The Lottery

Letní novinka stanice Lifetime padá na dno. Seriál je zasazen do daleké budoucnosti, kdy ženy přestaly mít děti a tím pádem lidstvo čelí záhubě. Bylo oplodněno sto embryí a díky loterii je vylosováno několik žen, které odnosí děti. Seriál patřil k těm slabším, přesto se doodvysílalo 10 epizod a The Lottery se na obrazovky již nevrátí. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře