Druhá dávka obnovených seriálů

15. listopad 2014 | 15.34 |

Další obnovování je tady. Najdete tady svůj oblíbený seriál? Podívejte se sami...

HOMELAND (OBNOVENO PRO 5. ŘADU)

Homeland-homeland-30373150-160

Ano je to tak, velmi populární seriál Homeland u nás seriál vysílán pod názvem Ve jménu vlasti se v příštím roce objeví znovu a to se svou pátou řadou.  Homeland a pátá řada bude mít dvanáct dílů. 

HELL ON WHEELS (OBNOVEN PRO 5. ŘADU)

Hell-on-Wheels-wallpaper-

Stanice AMC oznámila, že seriál se sice vrátí s pátou řadou, ale tím dobré zprávy končí, protože to bude poslední řada seriálu. Poslední řada bude opět rozdělena na dvě části, první část, která bude mít sedm epizod v létě 2015 a druhá v roce 2016. 

SAVING HOPE (OBNOVENO PRO 4. ŘADU)

saving-hope-cast-photo

Příznivci seriálu se mohou radovat, protože Saving Hope se vrátí se svou v pořadí čtvrtou řadou. Seriál si sice mnoho sympatií v USA nezískal, ale v Kanadě si seriál vede opravdu dobře a tím pádem prodloužení bylo jasnou volnou. Natáčení nové řady započne v létě roku 2015. 

GRACELAND (OBNOCEN PRO 3. ŘADU)

graceland1x1b

Stanice USA Network obnovuje zase, tentokrát je to Graceland, seriál za kterým stojí tvůrce White Collar, Jeff Eastin. Letní drama, které začínalo se slibnými čísly, jenže s druhou řadou nastal pokles a dlouho se nevědělo, jak to ze seriálem dopadne, nakonec se tedy fanoušci mohou těsit, že jim lléto zpříjemní další řada. 

THE AFFAIR (PRODLOUŽENO PRO 2. ŘADU)

The-Affair-2014-TV-Series-Post

Novinka stanice Showtime se může pochlubit poměrně slušnou sledovaností. Seriál se tedy vrátí i v příštím roce s deseti novými epizodami. 

PEAKY BLINDERS ( OBNOVEN PRO 3. ŘADU)

a_4139

Britská stanice BBC 2 prodlužuje také, svou gangsterku v hlavní roli s Cillianem Murphym a třetí řady se diváci dočkají v příštím roce na podzim. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Druhá dávka obnovených seriálů jpo 10. 12. 2014 - 16:42