Blake Lively a Ryan Reynolds a jejich tajná svatba

10. září 2012 | 16.41 |

Nový zamilovaný pár Blake Lively a Ryan Reynold měli tajnou svatbu.

Žhavý drb, který se objevil na internetu, že Blake Lively, kterou známe především ze seriálu Gossip Girl, kde ztvárnila jednu z hlavních rolí Serenu a jejího dnes už manžela Ryana Reynoldse, který si zahrál v mnoha filmech (3:15 zemřeš, Blade:Trinity) jsou manželé. Tahle dvojce byla už mnohokrát spatřena spolu, nehli se od sebe na krok, když natáčel Blake na place byl viděn Ryan a i naopak, zamilovaný pár se, ale rozhodl, že do toho praští.

Svatba čítala kolem 60 hostů, všechno byla rodina a blízcí přátelé, který přišli tento pár podpořit. Svatba se konala v Jižní Karolíně, hostem a také hlavní zpěvačkou byla Florence Welch, která patří mezi přátelé novomanželů, svatební dort si nechali přívest z Virginie, kde sídlí nejlepší cukráři.

Mladý pár se seznámil při natáčení sci-fi snímku Green Lartern, v té době chodila Blake s hercem první třídy Leonardem DiCapriem a Ryan byl krátce po rozvodu.

Ryan Reynolds není nováčkem v manželství, jeho první žena byla Scarlett Johanson a jeho předešlá dlouholetá přítelkyně se kterou plánovali svatbu byla zpěvačka Alanis Morrisette. Pro Blake Lively je to první svatba, tak doufejme, že jim to spolu vydrží, co páru nemůžeme upřít, že jim to opravdu sluší.

                                ryanreynolds_blakelivelyblake-lively-ryan-reynolds-gre

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře