Falešní poldové

20. listopad 2014 | 16.11 |

Lets-Be-Cops1

LET´S BE COPS (2014)

Dva třicátníci Ryan a Justin v životě neslaví zrovna úspěch, Ryan býval nadějný fotbalista, ale to už je teď minulostí, neví co si počít s životem, Justin je na tom podobně pracuje ve společnosti která vyvíjí počítačové hry, sám jednu takovou navrhl, ale jeho šéf ho ignoruje. Jeden večer jim změní život poté, co se na maškarní ples oblečou jako policajti. 

Režisér Luke Greenfield není žádným zelenáčem ve filmovém průmyslu, jeho práce není jen filmová, ale také seriálové. Mezi jeho tvorbu patří např. seriál Mimoni v Americe (Aliens in America) nebo jeho poslední romantickou komedii z roku 2011, Tvůj snoubenec, můj milenec (Something Borrowed). Herecké obsazení je známé především pro lidi, co sledují seriál Nová holka (The New Girl), protože hlavní protagonisté patří mezi hlavní obsazení právě tohoto seriálu.

c66c44884609d2a6_cops

Neúspěšní nejlepší kamarádi Ryan a Justin, kteří vyzkouší na vlastní pěst policejní práci, nutno dodat, že nebýt debility jednoho z nich asi by je to nenapadlo. Jakmile se obléknou do uniforem otevírají se jim všelijaké dveře a tím se nám divákům dostává někdy poměrně vtipných situací, ale bohužel vtipností snímek příliš neoplývá, což je dost velká škoda, protože pokud sledujete seroš Nová holka tak víte, že oba herci jsou velmi vtipní a role v seriálu jim skutečně sednou a navíc jim to společně jde, vlastně oni dva byli tím důvodem, proč jsem si film vůbec pustila, těšila jsem se na pořádnou jízdu u které se budu smát od začátku do konce, ale nestalo se tak a mé zklamání je o to větší. Jako by film skákal z bláta do louže, prvních pár minut rozhodně stojí za to a jsou asi to nejzajímavější z celého filmu a pak už to jde hodně z kopce.  Jeden se učí policejní hantýrku a vše, co má policista znát na youtube, ten druhý toho chce nechat než je zavřou, jenže je jasné, že na tomhle se nedá postavit celý film a tak nám zápletku obohatí jeden padouch, kterého hraje James D´Arcy, kterému role záporáků jdou a ani v tomto případě tomu není jinak. 

V titulkách můžete narazit i na slavného Andyho Garciu, ale než na něj přijde řada, tak je divák otrávený a jen co se objeví je zase pryč. Let´s be Cops má v mnoha ohledech problémy, mezi ty nejzásadnější patří neoriginální zápletka a velké mezery ve scénáři a tím pádem vzniká problém se kterým dvojce, když to tak řeknu trotlů neumí poradit. Když se podíváte komediální žánr je zahlcen filmy, které mají hlavní myšlenku o dvou idiotech (21 Jump Street, Travička zelená, Blbý a blbější) atd. A tak mě napadá jedno, chtělo by to změnu a to pořádnou! 

Stručně a jasně Let´s be Cops je komedie, která sice úplně neurazí, ale rozhodně nepatří ani do kategorie musím vidět, za pár dní nebudete vědět, že jste něco podobného viděli a rozhodně se k filmu vracet nebudete, alespoň o tom dost pochybuji. Okoukané, otřepané a místy dost trapné a nepomůže tomu ani dobře sehraná dvojka Jake M. Johnson & Damon Wayans, která v tomhle případě působí trochu prkaně a ne moc zábavně. Délka filmu je přehaná a velmi, velmi zbytečná. 

Hodnocení:

Mé hodnocení: 6/10

Csfd: 63%

Fdb: 76,7%

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře