Čarodějky z East Endu se nevzdávají

21. listopad 2014 | 13.31 |

Ti, co navštěvují tento blog s největší pravděpodobností zjistili, že mezi zrušené seriály patří například seriál Witches of East End, který letos vysílal svou druhou řadu, velké finále, které skončilo velmi otevřeně a hlavně poměrně hodně šokovalo, seriál zápolil se sledovaností trochu víc než by bylo zdrávo a vedení stanice Lifetime se rozhodlo seriál ukončit. 

Pro ty z nás kteří seriál sledují to byla velká rána obzvláště, když seriál nebyl nudný ba naopak druhá řada byla natřískaná a v každé epizodě bylo něco nového, finále nám divákům připravilo menší infarktovou příhodu, která byla zavržena právě oznámeným koncem série, ale jak se ukázalo fanoučci ani samotní herci seriálu se nedají a rozhodli se udělat petici pro obnovení seriálu. Samotní herci propagují seriál, jak na svých instagramech na twitteru a doufají stejně jako diváci, že petice pro obnovu pomůže. Podpisů velmi rychle přibývá, ale je potřeba 80 000 podpisů a jak si na tom stojí petice teď čétá něco okolo 77 260 podpisů. Dobrá zpráva pro příznivce seriálu v České republice je ta, že se sami můžete podepsat pod petici, stačí se jen přihlásit buď pomocí facebooku nebo twitteru a napsat jednu větu o tom, jak milujete seriál nebo proč a je to. Takže pokud chcete vidět seriál i v příštím roce rozhodně Vás jeden komentář jistě neobere o čas.

Teď už musíme jen doufat, že ona hranice 80 000 podpisů se ještě nezvedne. Co si tak vzpomíním třeba seriál One Tree Hill se dočkal podobné petice a na základě toho vznikla 9. řada sice s menším počtem epizod, ale za to s dobře ukončeným dějem a všichni byli spokojení.

Zde je odkaz na petici:

www.ipetitions.com/petition/renew-witches-of-east-end

witches-of-ee

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře