Zombeavers

27. listopad 2014 | 16.03 |

Zombeavers Movie

ZOMBEAVERS (2014)

Dámská jízda v chatě u jezera nedopadne, tak dobře jak by měla. Kromě příjezdu jejich partnerů jim překazí večer,  bobři, kteří jsou nakaženi toxickou látkou. Touží po jediném a to zabíjet. Krvavá podívaná může začít. 

Hlavní otázkou, kterou si před puštěním filmu musíte pokládat jestli to skutečně musíte vidět? Stojí to za to? Já odpovím, prostě a jasně, ne vidět to nemusíte a rozhodně to za to nestojí, přesto já si tyhle otázky pokládala a rozhodla jsem si pustit  ptákovinu i přesto, že jsem znala odpověďi už předem znala. Co dokáží na tomhle snímku ocenit asi jako jediné, je jeho rozumná délka. Ale věřím, že od tohoto snímku nikdo nic nečeká a tím pádem nebude snad nikdo zklamaný. 

ht_zombeaver_bathtub_kb_14013_

Snímek dokáže v mnoha směrech urazit a to snad každého diváka, ale co těmhle ošklivým tvorům nemůžu upřít je to, že jsem se u filmu poměrně pobavila, nejen samotným bobrům, ale i debilním reakcím hlavních hrdinů, což byl vlastně záměr, takže člověk by z toho neměl být tak pohoršený. Od téhle stupidity vlastně nevíte co čekat, protože nic tak debilního a úchylného zároveň musí vymyslet jen chorý mozek, ale my diváci jsme byli svědky už ledasčeho. Je jasné že snímek je hodně amatérský a je docela škoda, že se na těch bobrech nezapracovalo trochu víc, jsou jak umělé loutky, které jen vydávají směšný zvuk a celkově působí opravdu hodně amatérsky, což nevím zda byl význam nebo jen nebylo dostatek peněz. Přiměřenou délku v tomto případě musí uvátat snad každý, kdo se na to divá, protože představa sledování ještě o 20 minut navíc, tak to bez milosti vypnu. Zombeavers se neliší nijak od podobných filmů typu Dvouhlavý žralok apod. Chtěla jsem říct, že nevím, kdo se na tohle může koukat, ale vzhledem k tomu, že jsem si to sama pustila, tak jsem si odpověděla sama! 

Herci nebo spíš neherci jsou neznámé tváře, kterým přejete jen to nejhorší jen ty bobři jim mohli dát trochu víc do těla. Vraždičky jsou někdy hodně bizarní, ujeté stejně jako spousta dalších věcí okolo filmu. Závěr je bezpochyby nejlepší stejně jako píseň v závěrečných titulkách, která pokud jste dost nevnímali, tak Vám shrne vše, co se ve filmu dělo. Píseň mě rozesmála podstatně víc než samotný film. 

Říkat, že se jedná o totální kravinu snad není potřeba, už jen ta myšlenka zombie bobrů, ale proč ne, filmaři si řekli, že když jsou in zombie, tak proč nezkusit zombie bobry, ale moc to nevyšlo. Film snad ocení jen muži, kteří očíhnout tři debilky v plavkách nebo bez plavek a ještě se dají ocenit primitivní a zároveň vtipné hlášky, jinak je to děs běs. 

Hodnocení:

Mé hodnocení: 3/10

Csfd: 47%

 BOBR rád vtipkuje .:-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře