Go On

16. září 2012 | 21.44 |

Sezóna seriálů brzy začne ve velkém, ale některé televize začali vysílat své horké novinky už o něco dřive. Jedním ze seriálů, které se do této skupiny řadí je seriál s názvem Go On.

Stanice NBC proto do éteru pustila svou novinku Go On. Jedná se o komediální seriál nebo spíše sitcom, který má kolem 30 minut. Pilot se objevil na obrazovkách 8. srpna a k dnešnímu dni byly odvysílány již dvě epizody. Zatím těžko říct, jak to se seriálem vypadá.

go-on_00

 Velkým plusem seriálu je komik Matthew Perry, kterého snad všichni známe z populárního seriálu Přátelé, kde si zahrál jednu z hlavních postav - Chandlera. Já osobně měla vždycky Chandlera nejraději ze všech a tak jsem vlastně přišla na chuť samotnému Perrymu. Jak víme jeho kariéra nebyla vždy procházkou v růžovové zahradě, stejně tomu je tak i v jeho osobním životě. Dlouhou dobu se tenhle komik schovával a na obrazovkách nebyl řadu let, teď ač o několik let starší o několik kil lehčí se vrací a servíruje poměrně dobrou zábavu, ostatně co jiného bysme od něj mohli čekat.

Sportovní hlasatel, který prochází nepřiliš příjemným obdobím se kterým se vyrovnává po svém. Jeho chuť se vrátit do práce je velká a tak souhlasí s tím, že začne chodit na skupinovou terapii. První díl byl trošku slabšího rázu, ale jedinou zábvou byl vlastně Matthew, ale tenhle týden jsem měla možnost vidět druhý díl, a musím přiznat, že jsem se pobavila a už nejen díky Perrymu.

Velkou dávku zábavy nečekejte snad dorazí časem, ale seriál Go On rozhodně nepatří k propadákům, tak snad se dočká několika dílů a snad i řad, já osobně vítám, že mohu opět vidět Matthewa, který opět dokatuje jaký je komik, takže fanoušci mějte se na pozoru!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře