Třetí dávka obnovených seriálů

20. leden 2015 | 23.15 |

Seriálová pauza nám seriálovým nadšencům kazí zábavu, ale přesto se můžeme dozvědět, co je nového ve světe seriálů a konkrétně to, které seriály se dočkají obnovení, tedy ty které uvidíme v příštím sezóně 2015- 2016. 

Seriály stanice CW

ARROW (obnoveno pro 4. řadu)

mm

Komiksová postava Arrow se drží víc než dobře, láká fanoušky komiksů a i analfabety, kteří nepatří mezi milovníky komiksů, Arrow nabízí akci, zábavu. Sledovanost seriálu se v tomto roce o něco zvedla, snad, že byl natočen Flash, který je právě jeho spin-offem. Seriál tedy přináší divákům celou řadu crossoverů. 

FLASH (obnoveno pro 2. řadu)

f7b0f6c0-70ba-4d8a-8514-d7a434

Seriál Flash byl očekávanou novinkou, která je spin-offem seriálu Arrow. Novinka minulého roku si od samého začátku vedla dobře a snad nikoho nepřekvapí, že se dočká své druhé řady. 

THE VAMPIRE DIARIES (obnoveno pro 7. řadu)

The-Vampire-Diaries-the-vampir                                                                       

Bratři Salvatorové baví svět. Od první řady uplynulo už mnoho vody a přesto, že seriál v posledních pár řadách ztrácí na sledovanosti, stále se nepropadá tolik a stále dokáže diváky dostatečně zaujmout.

THE ORIGINALS (obnoveno pro 3. řadu)

14838

Další spin-off. Původní upíři dělali dlouhou dobu společnost postavám z The Vampire Diaries. V roce 2013 získali svůj vlastní prostor, který si zasloužili a rozhodně si nedělají žádnou ostudu a proto získávají další řady v pořadí již třetí. 

REIGN (obnoveno pro 3. řadu)

reign1

Mary (Marie Stuartovna) královna skotská se svým choťem Francisem (Františkem) získávají zelenou a proto se  z jejich společnosti můžeme těšit i v příštím roce. Velmi příjemné pojetí historického příběhu mladičké Mary okouzluje nadále.

SUPERNATURAL (obnoveno pro 11. řadu)

supernatural-01

Veterán stanice CW patří mezi nejúspěšnější seriály, po letech si drží sledovanost a není divu, že se opět obnovuje. 

THE 100 (obnoveno pro .3 řadu)
Watch-The-100-Season-1-Episode

Sci-fi seriál, který vypráví příběh o tom jak skupinu lidí, kteří obývali vesmírnou loď na Zem, aby zjistili, zda je planeta připravená být znovu obydlená. Seriál odstartoval hodně dobře, v průběhu sice několikrát sledovanost poklesla, ale evidentně si své místo na obrazovce dokázal udržet.

JANE THE VIRGIN (obnoveno pro 2.řadu)

Jane-the-Virgin-CW

Velké překvapení pro mnohé může být obnovení tohoto seriálu, který si dělá legraci z telenovel. Kritici po spuštění seriálu sice byli nadšení, ale diváci jejich nadšení nesdíleli, sledovanost je toho důkazem. Přesto stanice se možná díky tomu, že seriál byl nominován na Zlatý glóbus ve dvou kategoriích rozhodla pro jeho obnovení.

Seriály stanic CBS

NCIS: NEW ORLEANS (obnoveno pro 2. řadu)

ncis-new-orleans-official-trai

Kriminálky vládnou světem, to dokázalo už mnoho kriminálek, které jsou na obrazovkách řadu let. New Orleans je odnoší nebo-li spin-offem seriálu NCIS, který čeští diváci znají z obrazovek naší televize pod názvem Námořní vyšetřovací služba. New Orleans patří mezi jednu z nejsledovanější novinek tohoto roku.

SCORPION (obnoveno pro 2. řadu)

img-allshows-scorpion

Další novinka stanice CBS, která si vysloužila obnovení. Seriál, který je založen na skutečných událostech si v posledních epizodách vylepšil sledovanost, což je důvodem jeho obnovení

MADAM SECRETARY (obnoveno pro 2. řadu)

A663BC42-B2EF-25EE-DE343005F2B

Seriál, který sklízí velký úspěch během nedělních večerů. Další novinka, která na diváky dokázala zapůsobit natolik, že si vysloužila obnovení. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře