Všichni milují Mandy Lane

20. leden 2015 | 18.35 |

1all-the-boys-love-Mandy-Lane

ALL THE BOYS LOVE MANDY LANE (2006)

Mandy Lane je bohyně, každý kluk na střední po ní touží, včetně jejího nejlepšího přítele. Po jedné nepříjemné události, při které umře jeden ze studentů se Mandy s Emmetem přestává stýkat a dává přednost elitě. Mandy je pozvaná na víkendovou party a protože není příliš společenská rozhodně se kývnout. Skupina teenagerů se baví, když v tom je někdo začne vraždit.

Kdysi dávno jsem tento horor viděla, příliš na mě nezapůsobil už tenkrát, přesto se snažím si upravit své komentáře na jedné filmové stránce a protože jsem ho viděla před pěti lety, tak jsem si ho příliš nepamatovala obzvláště, když jde o film, který ve Vás nezanechá vůbec nic. Hned v úvodu říkám, že i po 5 letech se můj názor na tento film vlastně vůbec nezměnil!

Mandy-Lane-3-all-the-boys-love

Jak název napovídá, všichni milují Mandy Lane a víte co, kdo by se jim divil, vždyť Mandy nebo spíše Amber Heard je božská, někdo by pro ní dokonce i vraždil, no nezacházejme moc do detailů a už vůbec v tom nehledejte smysl, je to prostě ztráta času. Klasická zápletka, banda středoškoláků se vydává na víkend na party mimo civilizaci, kde jak doufají si užijí sexu a budou holdovat alkoholu, nic nového pod sluncem, co by diváka dokázalo posadit na zadek....prostě nic. Banda kupodivu nebyla na ránu, což se ve většině hororech nestává. Co se týče vražd, tam jednoznačně chyběla vynalézavost, narvat někomu do pusy brokovnici, to tu bylo a ne jednou. Docela se mi líbil hudební doprovod. Kamera, tak ta byla příšerná, po většinu času se tam totiž vraždí ve tmě a tak skoro nic nevidíte a když se vraždí ve dne, tak do kamery svítí sluníčko, takže nevidíte skoro nic.

Všichni milují Mandy Lane nepřináší žádný průlom v hororovém žánru...bohužel, prostě opakuje ty stejné chyby, které už známe a to diváka dokáže znechutit, tedy mě určitě ano. Závěr už byl jen dalším hřebíkem do rakve, která by se měla zakopat zatraceně hluboko. Velké plus tohoto filmu je již zmiňovaná Amber Heard, která je coby Mandy výborná, stejně tak Michael Welch v roli Emmeta protože jemu věřím každé slovo které pronese, všechno to co dělá, mu člověk musí sežrat i s navijákem. Snímek Všichni milují Mandy Lane by se dal těžko označit kvalitním filmem, postrádá originální myšlenku, po které já dychtím. A mezi těmi všemi horory, které jsem kdy viděla patří mezi ty nejslabší....Při sledování Vás totiž napadne film vypnout a když už se přemůžete ať už z jakéhokoliv nevysvětlitelného důvodu u něj zůstanete, tak Vás čeká pouze zklamání a to i přesto, že od něj nic neočekáváte. 

Všichni miluji Mandy Lane jsem sice viděla už podruhé, ale do třetice už to rozhodně nehrozí. 

Mé hodnocení:

3/10

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře