Top 10 nejlepších párů

20. září 2012 | 21.55 |

Při brouzdání po internetu, jsem v poslední době narážela hodně často na TOP záporáků, nejlepších polibků, či párů a včera při sledování prvného dílu třetí řady seriálu Panství Downton, mě tak nějak napadlo, proč si neudělat taky TOPku samozřejmou mou vlastní, i když věřím, že některé seriálové páry budete určitě znát.

laska_2

1.  Meredith a Derek (Ellen Pompeo a Patrick Dempsey) - CHIRURGOVÉ

Meredith-derek

Kdo by si myslel, že Tihle dva to dotáhnout takhle daleko, obzlváště, když to pro ně nevypadalo příliš dobře, ale zvládli to a jsou spolu do dnes. Jejich vztah nebyl procházka růžovou zahradou, jejich vztah byl zkoušen jako jiný ne. A já jim vždycky hrozně fandila, jestli se dá o někom říct, že měli být spolu tak to je právě tenhle pár a proto jsou na mém seznamu jako první.  Nevinný flirtík v baru a podívejte co se z něho vyklube :-)

2.  Peyton a Lucas (Hilarie Burton a Michael Chad Murray - ONE TREE HILL

Lucas_and_peyton

Když jsem před několika lety začala sledovat One Tree Hill, tak jsem si tyhle dva zamilovala, dlouhou dobu si k sobě hledali cestu, nejdříve chtěl Lucas Peyton, ona jeho ne, nakonec chtěla ona jeho, ale on už chodil s Brooke atd, takové ty středoškolské problémy, ale pak dospěli a stále jim něco překáželo v cestě, ať to byla nová partnerka Lucase, či Peyton, která si hledala sama sebe. Pro někoho v seriálu OTH vyhrává pár Haley a Nate, ale pro mne to vždycky byli tyhle dva, zasloužili si jeden druhého a díkybohu, že se jeden druhého dočkali, ale také to neměli příliš jednoduché, cestička byla trnitá, ale fanoušky se dočkali.

Do dnes si pouštím díly, kde jsou tyhle dva spolu:-)

 3. Kůstka a Booth(Emily Deschanel a David Boreanaz) - SBĚRATELÉ KOSTÍ

115271_sberatele-kosti-drtempe

Každému je snad od prvního dílu jasné, že tihle dva to musejí dát dohromady, každý je úplně jiný, jak voda a oheň, ale přesto se k sobě dokonale hodí, ona je ta, která mluví v hádankách, protože většina lidí jí nemůže příliš pochopit a on je ten, kterého má každý rád pro jeho osobnost a tak jsou dokonalým párem.

Začalo to nevinným polibkem pod jmelím, ale my jsme chtěli ještě, ale než to tihle dva dali dohromady uplynulo mnoho let, mnoho řad, ale přece jen a teď, když už jsou konečně spolu, tak se stane něco, co nikdo kdo jim fandí nechce. Nevím jestli to přijde mě, ale já si myslím, že jedna řada, kdy už jsou oficiálně spolu je hodně málo.

4. Mary a Matthew (Michelle Dockery a Dan Stevens) - PANSTVÍ DOWNTON

ef64b195900035920ab3d699af5

Další pár, kterému moc hvězdy nepřály. Po smrti dědice, který si měl Mary brát přijíždí Matthew, který odsuzuje bohaté a Mary jeho přítomností není nadšená, Matthewovi moc dlouho netrvá se do Mary zamilovat ale Mary je tak trochu fajnovka a pohrdá jím, nakonec se obrátí role, aby toho nebylo málo přichází válka a tak jsou odloučeny, do toho přichází další strasti, které přichází s válkou. Vždycky jsem měla chuť Mary nakopnout aby se probrala, pak byly chvíle kdy jsem chtěla nakopnout Matthewa, ale přece jen konečně jsme se dočkali. Já mám tanhle pár ráda, protože oni působí hrozně skutečně (láska ve válce a všechny úskalí, která přinášela tahle doba). A přece jen se dočkáme happyendu...snad. 

5. Elizabeth a Peter (Tiffani Thiessen a Tim DeKay) - VE SLUŽBÁCH FBI

tumblr_m2n64fx0XD1r2ntnno1_500

Peter a Elizabeth jsou jednoznačně dalším párem, kterému musíte fandit. To co mezi sebou mají je ohromné, mají určité rituály, Elizabeth by udělal pro Petera cokoli a stejně tak to má i Peter, v seriálu jsme toho byli svědky hned několikrát. Oni jsou dokonalým párem, který mi na seznamu nemůže chybět. Ačkoli je Neal v hlavním dějství spolu s Peterem na společně trávené časy s manželským párem mnoho nezbývá, ale přece jen když tam jsou stojí to za to, někdy jejich společný čas a různě situace můžou vyznívat hloupě, či přehnaně, ale člověk v tom musí vidět především oddanost, kterou disponují oba.

6. Blair a Chuck (Leighton Meester a Ed Westwick) - GOSSIP GIRL

Blair-and-Chuck-h-blair-and-ch

Snad každý, kdo seriál sleduje musí přiznat, že tyhle jsou si souzeni. U tohohle páru nemluvíme o tom, že je každý jiný, protože nejsou, oba jsou bláznivý, nepředvídatelní, intrikaří a společně jim to jde úplně nejlíp, to není o čem. Blair trvalo, než se srovnala s tím, že k Chuckovi něco cítí, když se tak stalo tak jí zlomil srdce  tak byla důvěra pryč, no a v podstatě to jde pořád dokola, on jí miluje, ona ho nechce, ona ho miluje on jí nechce, a co říct, kdyby to tak nebylo možná bysme se nudili a nebo taky ne. Tak snad v poslední řadě, která začne brzy se dočkají svého šťasného konce, alespoň v to doufám.

 7. Lorelai a Luke(Lauren Graham a Scott Patterson) - GILMOROVA DĚVČATA

imagesCA7SZRLO

Další pár, který začínal přátelstvím, ale většina lidí co znám, kteří na seriál koukali s napětím sledovali, kdy se tihle dva dají dohromady a ano dočkali jsme se ve čtvrté řadě ve finální epizodě jsme byli svědky polibku na který jsme tak dlouho čekali. Pak se stalo několik událostí, u kterých jsem jinak mou oblíbenou Lorelai chtěla zašlapat do země, ale nakonec to pro pár dopadlo dobře a tak všichno co jim fandili museli mít radost ostatně jako městečko Stars Hollow, které se alespoň nemuselo dělit na příznivce Lorelai či Luka.

8. Claire a Charlie(Emilie de Ravin a Dominic Monaghan) - ZTRACENI

img

Pár, který jsem na obrazovce neviděla už dva roky, ale na tyhle dva stěží mohu zapomenout, v seriálu bylo mnoho párů, jediný který by jim mohl konkurovat by byl Penelope a Desmond, ale ačkoliv Desmond udělal mnoho romantických gest aby zachránil svou milovanou nebylo to tolik jako co udělal Charlie pro Claire. Tenhle pár byl jasný od samého začátku. Při jejich společných scénách stejně jako oni zapomněli kde jsou, jsem zapomněla i já, že se vlastně dívám na trosečníky, kteří zažívali mnohé podivné věci a nesleduji romantický film. Seriálový pár se dočkal štastného konce,i když se to nezdálo.

9. Violet a Tate (Taissa Farmiga a Evan Peters) - AMERICAN HORROR STORY

tate violet

Mladý pár, který by se dalo říct, že toho má hodně před sebou, ale tak to určitě není (Ti co koukají na AHS, ví o čem mluvím). Tate je svým způsobem hodně děsivý, a Violet není rozhodně křehká dívka, takže tihle dva jsou rozhodně ideálním spojením. A co jejich šťastný konec? Těžko říct, zda-li je to happyend.

 10.  Chuck a Ned(Anna Friel a Lee Pace) - ŘEKNI, KDO TĚ ZABIL

Ned&Chuck1

A posledním oblíbeným párem je Ned a Chuck, tihle dva to mají těžké co se týče té fyzické stránky, tak jak by se Vám žilo vedle někoho koho milujete stejně jako miluje on Vás, ale nemůžete se jeden druhého dotknout. Pár je ale dost vynalezavý a tak si svým způsobem poradí, tak trochu komicky. Dvojce, která si zaslouží obdiv a především respekt, za to co jsou schopni vydržet.

Tak tohle je má TOPka, a co ta vaše?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře