Top 10 nejhorších párů

21. září 2012 | 16.37 |

Když už jsem se rozhodla udělat Top nejlepších párů, tak proč neudělat i Top těch nejhorších, v mnoha seriálech je mnoho párů, které k sobě prostě nejdou a přece jen spolu jsou, tedy nějaký ten čas, ale musím přiznat, že najít deset nejhorších párů vypadalo jako hračka, ale nakonec jsem s několika páry měla větší problémy než jsem čekala, u jiných to zase byla jasná volba hned.

640px-No_love_svg

1. George a Izzie (T.R. Knight a Katherine Heigl) - CHIRURGOVÉ

tr%20and%20katherine

Začneme nejhorším párem v seriálové historii. Na tenhle pár se nedá jen tak zapomenout, zaručeně nejhorší pár ze všech, na ně se nedá jen tak zapomenout, proto, když jsem dělala tuhle Nejhorší Top tak jsem hned věděla, že tihle dva musí být jako první. Tenhle pár měl zůstat pouze u přátelství, nejen že se k sobě nehodí vhledově, ale především po společných vlastnostech, tenhle pár je KATASTROFA. Nevěřím, že se našel někdo, kdo jim fandil!

2. Will a Terri (Matthew Morrison a Jessalyn Gilsig) - GLEE

will-and-terri

Další pár, který to měl rozpustit hned od začátku. Protivná Terri, která dělala Willovi neustálé dusno a vrcholem bylo její vymyšlené těhotenství (jak víme Jessalyn umí hrát podobné mrchy,jak tomu předvedla například v seriálu Plastická chirurgie). Snad každý chtěl aby Will konečně našel svoje koule a ukázal, že je chlap :-D Díkybohu Will se dal do kupy a tuhle bestii odkopl, díky bohu za to :-) Sice nejsem fanouškem Willa a Emmy, spíš jsem fandila Holly v podání Gwyneth Palltrow.

3. Nate a Vanessa (Chace Crawford a Jessica Szohr) - GOSSIP GIRL

34r7er4

Musím říct, že Nate prostě má smůlu a to ne malou, nejdřív Serena pak následovala Blair, dále Vanessa a pak mnoho dalších a z žádnou to nevyšlo, ale Vanessa to byl trochu výběr mimo mísu. Otravná, nesympatický holka, která do všeho strká nos, přiznám se ano nemám jí vůbec ráda, ale tady to není kvůli tomu, ale že tenhle pár byl zbytečný.

V té škále Natových přítelkyn, byla Vanessa bezpochyby nejhorší to předčí i Juliet, která byla solidní mrcha!

4. Michael a Sara  (Wentworth Miller a Sarah Wayne Callies) - ÚTĚK Z VĚZENÍ

401_scylla-ws_0076_large

Možná Vám přijdu divná, ale tenhle pár musím přiradit k těm horším, já osobně jsem jim nefandila a byli mi tak nějak lhostejní, proto se museli objevit tady, když si vzpomenu, kolik párů jsme mohli vidět v mnoha seriálech, tyhle dva byli nejslabší, nezastírám Michaela jsem si zamilovala, ale společně to už mi moc nešlo.

5. George a Lemon (Scott Porter a Jaime King) - HART OF DIXIE

george-and-lemon

Jak, že se to stalo, že se tyhle svě rozdílné osobnosti dali dohormady, to je mi otázkou? Lemon je naprosto nemožná postava, snad jednou z nejhorší, které jsme kdy mohli vidět na obrazovkách. George je možná sympaťák, ale postrádá určité kouzlo, kterým by mne mohl ohromit. Nejsem fanouškem tohoto páru, a to neříkám kvůli tomu,, že bych chtěla aby se George dal dohromady se Zoe, protože to vážně nechci, ale spíš tyhle dva se k sobě evidentně nehodí a vždy když se společně objeví na obrazovce mám pocit, že vyskočím z kůže. Takže další pár, který by neměl skončit happyendem - to ani náhodou! 

6.  Dave a Edie (Neal McDonough a Nicollette Sheridan) - ZOUFALÉ MANŽELKY

11

Seriálový pár Dave a Edie, tak tihle dva to měli spočítané,  dalo by se říct, že jejich láska je přivedla do hrobu, i když o té pravé lásce se u tohoto páru nedá moc mluvit. Však víme o co šlo Davevoi a jak dopadla Edie. Pár, který si mnoho fanoušků nezískal a stejně tak tomu bylo u mě, proto šestá příčka.

 7. Sam a Tara (Sam Trammell a Rutina Wesley) - TRUE BLOOD

true-blood-tara-sam

Další pár za který řikám jedno velké NE! Co mělo tohle znamenat? Oba dva byli zrovna single a tak si řekli proč to nezkusit, a já říkám proto, protože to nefunguje, tak to nedělejte!Tyhle páry trochu ze zoufalství mi nejsou moc po chuti a navíc z těchle zoufalost vyloženě koukala, alespoň, že jim to došlo a nebotěžovali diváka svou společnou společností :-)

8. James a Donna (James Marshall a  Lara Flynn Boyle) - MĚSTEČKO TWIN PEAKS

Twin Peaks 2

Druhý mladiství nejhorší pár všech dob. James byl léta zamilovaný do Laury a Donna celou dobu do Jamese, nakonec Donna dostala šanci díky smrti Laury. Celý tenhle vztah mi přišel hodně morbidní, víc než samotný seriál. Po jedné stránce se k sobě dokonale hodili, ale přesto když byli spolu nebyl to ten správný ohňostroj a nakonec vyznívají jako pár zbyteční a vlastně jen aby netruchlili sami tak jsou spolu, i když Donně nemůžu upřít její snahu. 

9. Scott a Juliette (Hayden Christensen a Meghan Ory) - CESTA VZHŮRU 

g12

Ona sice hodná a nevinná a on naštvaný na svět a na situaci ve které je. Pár, který nemohl mít dlouhé trvání obzvláště, když jsmě věděli, že se do toho začne plést Shelby, která se nenechá jen tak odradit. Když jsem tenhle seriál sledovala prvně co běžel v televizi bylo to hned jasné, tihle dva neměli být spolu a také spolu nakonec nebudou, což je jedině dobře, při jejich společných chvílích jsem se nudila a to ne málo a to by se u žádného dobrého seriálové či filmového páru stávat nemělo.

10. Dan a Deb (Paul Johansson a Barbara Alyn Woods) - ONE TREE HILL

OTH911_0096b

Máme tu poslední desátou příčku nejhoršího páru( není na tom tak špatně jako ty na prvních místech, ale přece je tady). Není ani divu, kdo se koukal na seriál tak ten ví, že Dan dělal každému v okolí ze života peklo včetně jeho ženě Deb. Některé jejich kočkování bylo vtipné, jiné už zase tolik ne. Láska prý hory přenáší tak v tomhle případě spíš přináší neštěstí, a katastrofy.Ačkoli jsme mohli být svědky několik vzájemných polibků a lásky tak jsme více viděli nenávist.  Další pár o kterém jsem hned věděla, že v tomhle seznamu nesmí chybět.

 Tak co jak se Vám líbí nejhorší páry?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře