American Crime Story

3. červen 2015 | 16.49 |

Už nějakou dobu zanedbávám seriály, přesto jsem se rozhodla mrknout do svého seznamu novinek a podělit se o ně i s vámi. Tentokrát to bude info o připravovaném seriálu Ryana Murphyho. 

American Crime Story

wpid-image1-1

To, že tvůrce seriálu American Horror Story, Ryan Murphy chystá další seriál se už delší dobu ví. Téma seriálu je taky jisté - kauza O. J. Simpson.

O co půjde?

Příběh první řady seriálu se bude soustředit na herce a fotbalového hráče O.J. Simpsona, který byl obviněn z vraždy své ženy a dalších zločinů. Příběh vznikl na motivy knižní předlohy Jeffreyho Toobina, The Run of His Life : The People v. O.J. Simpson

Řada bude mít 10. epizod, které budou mít něco okolo 50 minut. Nemusíte se bát, že se vše nedozvíte, dozvíte protože případ ukončí desátá epizoda a další řada (pokud nějaká bude) se bude točit okolo něčeho jiného, ostatně to znají Ti, kteří sledují seriál American Horror Story. Sám Ryan Murphy sice říká, že nechce předvídat, ale evidentně má už plány do budoucnosti s herci, kteří se objeví v první řadě American Crime Story, a to, že by se měli nadále objevovat i v dalších řadách jak je tomu i u AHS za což jsme my fanoušci nesmírně rádi, ale tohle je opravdu zatím ve hvězdách. 

Kdo tam bude hrát?

pismenkuje.cz/img/12746.jpg" alt="images (1)" width="281" height="179" align="left">Cuba Gooding Jr. - O.J. Simpson

O.J. byl úspěšnou hvězdou americké NFL, držitelem několika ocenění a rekordů. Po odchodu do důchodu se začal věnovat herectví a byl televizním komentátorem. Oženil se s Nicole Brown se kterou si pořídil dvě děti, po nevydařeném manželství, které skončilo rozvodem byla Nicole nalezena mrtvá a obviněným byl právě O.J.

                                                                                     

Sarah Paulson - Marcia  Clarkmarcia-clark-foto

Marcia Clark je americká právnička, která se proslavila jako hlavní žalobkyně v případu proti  O.J. Simpsonovi. Marcia byla přesvědčená o vině O.J. Simpsona, viděla v něm montrum a chtěla ho dostat za mřížě. 

david-schwimmer

David Schwimmer - Robert Kardashian

Robert Kardashian byl blízkým přítelem O.J. Simpsona, který obnovil svou právní licenci, aby mohl O.J zastupovat. 

  


john-travoltaJohn Travolta - Robert Shapiro

Robert Shapiro je americký právní poradce. Shapiro zatupovat mnoho atletů a sportovců a v případu O.J. Simpsona byl součástí týmu obhájců. 

Courtney-B-VanceCourtney B. Vance - Jonnie Cochran

Jonnie Cochran byl klíčovou postavu v procesu, protože byl vůdčí osobností v obhajobě O.J.Simpsona. 

Do role obhájce měl být původně obsazen Samuel L. Jackson nebo Ryan Murphy si to přál z toho bohužel sešlo a tak dostal šanci Courtney B. Vance. 

Sterling-K-Brown-In-Army-WivesSterling K. Brown - Christopher Darden

Christopher Darden je americký právník, který je znám díky kauze O.J. Simpsona, který se připojí k týmu žalobců a bude pracovat na tom jak dostat obzalovaného do kriminálu. Jeho spolupracovnicí je Marcia Clark.

AAEAAQAAAAAAAALdAAAAJDI1MTNlOWKelly Dowdle - Nicole Brown Simpson

Nicole byla manželkou O.J. Po sedmi společných letech požádala o rozvod, o dva roky později byla nalezena u sebe v domě se svým milencem zavraždena. 

Do této role měla být obsazena hvězda seriálu Buffy, Charisma Carpenter. 

american-crime-story-jordana-6Jordana Brewster - Denise Brown

Denise byla sestrou zavražděné Nicole, po její smrti založila nadaci na pomoc týraným ženám. V soudní síni prohlašovala, že byla několikrát svědkěm násilného chování O.J. vůči Nicole. 

Do role byla původně obsazena hvězda seriálu Beverly Hills a Čarodějky, Shannen Doherty

Kdy seriál vypukne?

Bohužel to je otázka, která je stále ve vzduchu, protože premiéra byla přeložena na začátek roku 2016, takže si ještě budeme muset počkat.  Promo ani trailer je v nedohlednu, ale i tak se máme jistě na co těšit. 

Budete sledovat American Crime Story, jste zvědaví jak si Ryan Murphy poradí s tímhle seriálem? Já teda rozhodně jsem :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře