Fear the Walking Dead

13. červen 2015 | 15.37 |


Seriál, který bude vycházet z velmi úspěšného seriálu stanice AMC, The Walking Dead.

maxresdefault

Fear the Walking Dead

Ti, co sledují The Walking Dead už jistě vědí, že byl oznámen spin-off seriálu. Před nějakým časem unikla zpráva, že i přesto, že byla natočena pilotní epizoda není jisté, zda seriál bude vůbec pokračovat a jestli se vůbec dostane na televizní obrazovky, tato informace už je dávno zapomenutá, protože tvůrci seriálu oznámili, že se na seriál těšit můžeme a co víc, získal rovnou dvě řady.

Tak se pojďme podívat, co o seriálu zatím víme....

Premiéra: Přesné datum nebylo stanoveno, přesto seriál se na obrazovky dostane koncem léta tohoto roku. 

Počet epizod: 6 epizod

O co půjde?

To je myslím dost jasné, vypukne apokalypsa (což Ti, co sledují TWD moc dobře vědí) děj příběhu bude zasazen do měst, kde se diváci setkají s úplně jinými postavami, které budou vyprávět své nové příběhy a samozřejmě očekává se velká přítomnost chodců. 

Původně to vypadalo, že první řada Fear the Walking Dead se bude odehrávat před The Walking Dead, producent Robert Kirman ovšem tuto informaci do jisté míry vyvrátí. V seriálu se najdou chvíle, které se budou překrývat s dějem třetí řady TWD a také prozradil, že se Fear the Walking Dead dožene i svého úspěšného předchůdce...V první řadě, ale určitě ne!

Kdo tam bude hrát?

ABC+Lost+Live+Final+Celebratio

Kim Dickens - Madison

Madison pracuje jako školní poradce na střední škole, je svobodná matka, která vychovává dvě děti - Alicii a Nicka. Jejím snoubencem je učitel Travis.

Cliff Curtis

Cliff Curtis - Travis

Travis je rozvedený učitel, který žije s Madison. S bývalou manželkou Lizou mají jednoho syna - Chrise, kterého mají ve střídavé péči. 

alycia-debnam-carey

Alycia Debnam Carey - Alicia

Alicia je dcera Madison. Je to inteligentní, abmiciozní mladá žena, která dokáže odhadnout situaci. Jejím přítelem je Matt se kterým se často dohaduje. 

M120668

Frank Dillane - Nick

Nick se liší od své sesty Alicie a i od své matky. Nick má problémy s drogami, což je příčina neshod s jeho matkou. 

Elizabeth+Rodriguez+14th+Annua39

Elizabeth Rodriguez - Lisa

Lisa je bývalá manželka Travise, její životní styl je spíše bohemského rázu. Snaží se si dát život zase dohromady po katastrofálním manželství.

Ruben_Blades

Rubén Blades - Daniel

Jeho dcerou je Ofelia

mercedes-masohn-2

Mercedes Mason - Ofelia


Na to, že seriál by měl přijít na obrazovky za dva měsíce toho zatím mnoho nevíme.Stanice AMC zatím zveřejnila pouze teaser. Další informace doplním, až se objeví, to stejné můžete očekávat u dalších nově chystaných seriálů.

A co vy, koukáte na TWD a chystáte se na Fear the Walking Dead?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře