Nespavost je hrozná mrcha

22. září 2012 | 02.13 |

Nespavost je hrozná mrcha 

Další z mých nocí, kdy se mi nechce vůbec spát. Člověk má vždycky co dělat a tak se příliš nenudí, ale já se dneska trochu nudím. Večer, který měl vypadat úplně jinak, ale nevypadá, jsem doma a tak když nespím tak obvykle koukám na filmy, seriály nebo si čtu, nebo dokonce uklízím, ale dnes bohužel nemám náladu ani na jednu z jmenovaných věcí. A co teď?

Většinou tenhle blog věnuji svým milovaným filmům a ne přílišnému tlachání o sobě. Jediné co mě těší je to, že je zítra sobota a já nemusím do práce a to znamená to, že si konečně budu moct přispat ráno, mé časté problémy se spaním nejsou zrovna výhodou, když vstáváte a musíte být celý den funkční, ale zase na jednu stranu kdo nemusí být funkční celý den. 

Prošla jsem si svou domácí videotéku, která čítá mnoho dvd, ani jedno mi nepřišlo zajímavé , prošla jsem si svou videotéku v pc, tady je sice mnoho nových věcí na které se chystám, některé mám v počítači hezky dlouho a vždycky jsou odsunuti něčím jiným, novějším, či zajímavějším. V televizi jsem měla možnost sledovat film o žralokovi, jméno filmu na mě nechtějte, vím, že se jednalo o třetí díl s podnázvem Lidožrout, ale ono tak na jménu nesejde, protože film byl totální ptákovina, která by se neměla vysílat snad nikdy ani v dobách ničeho, na jednu stranu díky tomuto filmu lituji, že ČR je zaplaveno prohibicí, protože pokud v sobě nemáte několik panáků tak tenhle film nemůžete sledovat. Já mám ráda tyhle filmy, kde jsou žraloci, ačkoliv většina z nich je přitažená za vlasy, a tenhle film nebyl vyjímkou, a tak není snad ani divu, že nemám chuť se dívat na jiný film, tenhle film zkazí náladu a snad i chuť k jídlu, protože většinou mám v noci při mé nespavosti obrovskou chuť na sladké, což se dnes taky nekoná, takže přece jen na tom filmu něco bude!!

Prošla jsem si svoje maily, facebook, dokonce jsem navštívila i ICQ na kterém jsem nebyla asi tak 2 roky a dostala se na stránky, kam jsem ještě nikdy nepáchla. Dále jsem navštívila své obvyklé filmové stránky, dokonce i na mé oblíbené filmové stránce kam ukládám komentáře a dokonce jsem svůj mozek nedonutila aby něco vyplodil a tak se celkem divím, že vůbec píšu tohle. Nebude to asi nikoho zajímat, ale nevadí, nemám nikoho po ruce komu bych to sdělila, tak to sdělím svému blogu, vlastně proč ne!

Mám v uších sluchátka a vybírám si na svém iPodu co si pustím, ale nic z cca 1tisíce písniček mi nepřijde zajímavé, všechno jsem uš slyšela mnohokrát, normálně mi to nevadí, ale dnes moje nespavost asi dospěla do takového stupně, že jí vadí úplně všechno. Takže co najít aby to nevadilo mé nespavosti, jak je vidět je to psaní, ale po mnoha dnech s malým množstvím spánku nejsem schopná vymyslet něco, co by dávalo smysl, viz. tento článek.  Další věc, která mi pomáhá když nemůžu usnout je otevřené okno nebo spíš jen větračka, jelikož bydlím v přízemí není možné si otevřít okno, aniž by Vám někdo vlezl do bytu a upřímně u nás v ulici se dělo už takových věcí, že by mne cizí návštěvník v bytě absolutně nepřekvapil, ale tak je lepší se tomu vyvarovat.

Větračka, která v tomhle počasí, které se na nás chystá není zrovna moudrá, tedy pokud bych se nechtěla ráno probudit jako omzlá, já vím možná přeháním, ale i tak. Takže další věc, která hraje v můj neprospěch. Občas po nocích žehlím, ale to taky dnes není možné, protože nemám co žehlit. Dále tu mám knihovnu, určitě bych si našla knížku, kterou jsem už četla a mám jí ráda, ale stejně, nemám prostě chuť a to nemluvím o nových knížkách, které jsem nevzala do ruky a můžu říct, že dnes ani nevezmu. 

Můžu si jen lehnout, vypnout počítač, který mi teď dělá lampičku a mohu se zaposlouchat do venkovních zvuků, které mi budou dělat společnost, ale to nemám v plánu, alespoň zatím ne. Společnost mi nebude dělat ani můj pes, který se před nějakou dobou rozhodl odejít do vedlejší místnosti, to bude asi tím Žralokem, je vidět, že to znechutilo i psa, na jednu stranu, kdo by se divil!

Teď jsem se pustila akorát do hledání jedné písničky, kterou jsem slyšela ve filmu Divide a hrozně se mi líbila je to jen song hraný na klavír bez jediného slova, ale je to paráda. Tak ho přidám na konec článku, kdyby si to měl někdo chuť poslechnout. K mé nespavosti se pomaloučku přidává i bolest zad, což je další skvělá zpráva. 

 Mrknu na hodiny a je 2:13 to jsou ale vyhlídky, panečku!! 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře