Clipped

20. červen 2015 | 23.31 |

Léto je v plném proudu, tedy to seriálové, počasí nám moc nepřeje a tak nezbývá než plnit watchlisty a tentokrát si můžete posvítit na sitcom ze stanice TBS. 

stažený soubor (4)

Clipped


Stanice: TBS 

Premiéra: 16.června 2015

Žánr: komedie/ sitcom

O čem to je?

Děj příběhu je zasazen do jednoho malého kadeřnictví v Bostonu ve kterém se sejde několik odlišných lidí včetně bývalých spolužáků ze střední školy, které spojuje dávná minulost, která ukrývá staré lásky, křivdy, životní úspěchy i neúspěchy.

Na koho se můžete těšit?

Nejznámější tváří seriálu je bezpochyby Ashley Tisdale, kterou mnozí znají jako hvězdu High School Musical či ze seriálu stanice The CW, Hellcats (Superkočky) nebo ze seriálu stanice Disney, Sladký život Zacka a Codyho. Za zmínku stojí také seriálový herec, kterého mnozí znají jako Norma ze seriálu Na zdraví, George Wendt. Ostatní herci jsou spíše seriálový přesto se v jiných seriálech objevili jen v několika málo epizodách. 

hqdefault

Další podrobnosti:

Mezi samotné tvůrce seriálu patří David Kohan a Max Mutchnick a ti stojí za úspěšných sitcomem Will & Grace. Seriál se dočkal hned několika přejmenování, původní název měl být Buzzy´s Barbershop, následovala další změna názvu na Buzzy´s  a finální název znáte, Clipped.

Verdikt:

Sitcom by jste na mém watchlistu hledali marně, mám tam pouze jeden a tím je The New Girl (Nová holka), nechci říkat, že mě tyhle seriály nebaví, ale dosud jsem nenašla takový, který by se mohl vyrovnat Nové holce, ale průzkum a především fakt, že by zde měl být i nějaký nový letní sitcom však zvítězil a já dala pilotu Clipped šanci.

Postavy jsou celkem sympatické, samozřejmě najde se tam pár dobrých vtípků, které diváka dokáží rozesmát, ale moc jich tam nebylo. Po jedné epizodě Clipped získáte jistou představu jakým směrem se bude seriál ubírat, to samé se dá říct o postavách, protože tam je to jasně dané a myslím, že originalitou a překvapujícími momenty Clipped oplývat rozhodně nebude a obávám se, že nebude oplývat ani vtipem. Je fajn zasadit sitcom do kadeřnictví, to tu rozhodně ještě nebylo, takže za tohle má seriál plus.

Jak to vidím se seriálem do budoucnosti? Moc velké šance seriálu nedávám a myslím, že dopadne jako letošní sezónní novinka Selfie. Upřímně netuším kolik si stanice objednala dílů, ale myslím, že je ani všechny neodvysílají a dost možná tedy seriál skončí předčasně. Po prvním dílu neshledávám Clipped nijak zajímavým, nenabízí nic, co by divák neviděl a postavy nejsou natolik zajímavé, aby to člověk sledoval jen kvůli nim. Mladší generaci seriál možná osloví, ale myslím, že to nebude stačit, ale nechme se překvapit. 


Já to vidím jako jeden z letních seriálů, který se v další letní sezóně neobjeví.

Hodnocení pilotní epizody:

35%

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře