Hannibalovo hodování je u konce

23. červen 2015 | 13.24 |

Nepříjemná zpráva, která zasáhne milovníky Hannibala Lectera přišla překvapivě brzy. Stanice NBC odvysílala pouhé tři epizody a už oznámila, že Hannibala ruší. Zprávu oznámila jak samotná stanice, tak i tvůrce seriálu Bryan Fuller.

Vysílaní třetí řady Hannibala bylo přesunuto z jarního bloku na letní, což evidentně seriálu příliš neprospělo. Seriál neměl nikdy příliš velký rating, přesto fanoušky Hannibalova hra bavila a proto i přes nízkou sledovanost se diváci mohli dočkat hned dvou obnovených řad. 

hannibal-season-1-retrospectiv

Třetí série nezačala příliš dobře, po velkém krvavém finále druhé řady diváci čekali, jak to dopadlo se všemi postavami seriálum, ale nedočkali se. Bryan Fuller a další tvůrci na to šli u třetí řady trochu jinak. Co se týče vizuální stránky, tak poté nemá seriál konkurenci, přesto nový kabát Hannibalovi příliš nesedl. Třetí řada seriálu bude nadále v programu stanice NBC, takže se diváci nemusí obávat, že by nevěděli, jak to s Hannibalem dopadne, ale na NBC ho už v příští seriálové sezóně neuvidíme. Zatím se nemluvilo o tom, že by seriál odkoupila jiná stanice, která by ho mohla kupříkladu oživit v příští sezóně, tak uvidíme jestli se nějaká podobná zpráva dostane ven a nebo je s Hannibalem a jeho apetitem konec nadobro.

Včera bylo oznámeno, že se čtvrté řady Hannibal na NBC nedočká a už teď je jasné, že si hledá nový domov. Po uveřejnení zprávy o zrušení se fanoušci rozhodli pro uspořádání petice za zachránu seriálu. V minulém roce Bryan Fuller na Comic-Conu oznám, že už má plány pro čtvrtou řadu ve které by měla figurovat i dobře známá postava z filmu Mlčení jehňátek a Hannibala, Clarice Starlingová. Dále chtěl prozkoumat hlubší vztah mezi Hannibalem a Willem Grahamam. 

Takže neházejme ještě flintu do žita, protože producentka seriálu Martha de Laurentiis hledá seriálu nový domov, jestli se to podaří Hannibal bude moct povečeřet jinde, doufejme, že nový domov se najde, Hannibal je poměrně finančně náročním seriálem, který snad nedopadne jako Constantine, který má na svědomí také stanice NBC, protože Constantine si hledal také nový domov, ale nenašel, takže příznivci Hannibala pokus si přejete obnovit seriál a těšíte se už teď o co by mohlo jít ve čtvrté řadě, tak neváhejte a podpořte Hannibala - www.change.org/p/nbc-netflix-what-are-you-thinking-renew-hannibal-nbc

Co říkáte na třetí řadu Hannibala, myslíte že je moudré, aby pokračoval? Podpoříte ho v petici?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře