Ballers (Hráči)

28. červen 2015 | 00.34 |

Plnění watchlistů může dále pokračovat, tentokrát jde o seriál z produkce stanice HBO, Ballers. 

Ballers650

Ballers

Stanice: HBO

Premiéra: 22. června 2015

Žánr: sportovní / komedie

O čem to je?

Příběh seriálu vypráví o životě bývalé profesionální hvězdy amerického fotbalu, který ukončil svou kariéru, odešel do důchodu a stal se finančním manažerem, aby mohl dále vydělávat peníze a také pomáhat mladým začínajícím sportovcům, aby mohli začít na profesionální úrovni.

Seriál plný peněz, obchodu, krásných žen, sexu, rychlích aut...

Na koho se můžete těšit?

Nejzvučnějším a nejlákavějším jménem jde The Rock - Dwayne Johnson, kterého není nutné nijak představovat. Další známou tváří je Rob Corddry, který se objevil v několika seriálech, ale diváci ho budou spíš znát z romantických komedié - Mejdan v Las Vegas či ve filmu Pot a krev ve kterém hrál společně s Dwaynem Johnsonem. Další herecké tváře jsou buď neznamé nebo se objevili v několika televizních seriálech. 

o-DWAYNE-JOHNSON-HBO-BALLERS-f

Další podrobnosti:

Ballers je minisérií, takže seriál trvá třicet minut a bude mít pouhých 10 epizod. Režisérem seriálu je Peter Berg, který stojí za celou řadou úspěšných filmů jako je Na život a na smrt, Bitevní loď, Království, Hancock apod. Podílel se také na pár epizodách televizního seriálu z produkce stanice HBO, který se letos vrátí s druhou řadou, The Leftovers. Peter Berg se objevil i v pilotní epizodě seriálu Ballers. Na produkci seriálu se podílel i Mark Wahlberg. 

Verdikt:

Pilotní epizoda nastínila jakým směrem se seriál bude ubírat, což není rozhodně na škodu. Vše se točí okolo amerického fotbalu, pěnez, žen, rychlích aut a velkým bonusem je samozřejmě Dwayne Johnson, který si užil svou první roli v televizním seriálu. Já jsem si nemohla seriál nechat ujít, díky účasti Dwayna, protože ho mám moc ráda, takže na tuhle letní novinku jsem se moc těšila. Myslím, že si seriál své příznivce najde a to celkem s přehledem, protože si kromě již zmiňovaných věcí užijeme i krásné prostředí. Seriál má 10 epizod, což je na letní novinku naprosto pochopitelné nehledě na to, že Ballers je finančně náročný seriál, což je na první pohled znát. Myslím, že tohle je spíše seriál, který ocení spíše mužské publikum, ale jistě se najdou i ženy, které seriál dokáží ocenit stejně jako já.

Těším se na devět zbývajících epizod a věřím, že seriál se dočká i své druhé řady. 

Hodnocení pilotní epizody:

80%

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře