Chirurgové - Grey´s anatomy

1. říjen 2012 | 01.37 |

Seriálová sezóna už začala a mnoho seriálů se už rozjelo a na jiné přijde řada později. Minulý týden jsme mohli vidět první díl seriálu stanice ABC, Grey´s anatomy u nás známé pod jménem Chirurgové.

imagesCA2ZWK5W

První epizoda byla odvysílána a samozřejmě bylo na co koukat, obzvláště, když ve finální epizodě osmé řady nechali naše hrdiny v divočině s několika sirkami a smrtí takřka na jazyku. Grey´s nebo spíše Shonda nastavuje dramatickou laťku hodně vysoko - čeho jsme se to vlastně všecho dočkali - smrtí několika členů týmu, střílení v nemocnici a vždy se z toho hrdinové dostali,ale tahle rána bude hodně těžká, člověk by si myslel, že si toho užili už dost a zaslouží si trochu toho klidu, ale ne BUM a je tu další rána v podání pádů letadla.

Bylo jasné, že hrdinové kteří přežijí to nebudou mít snadné už jen díky strachu z létání a samozřejmě to není jediné co je čeká. Derek s svou zraněnou rukou nevypadá příliš dobře, Meredith se stala v očích stážistů Medúzou, Christina pracuje jinde, kde jí to samozřejmě leze krkem do toho všeho nemůže navštívit svou kamarádku kvůli strachu z létání, to Vám taky moc nepřidá.

Ačkoliv jsme si mohli myslet, že se první díl bude odehrávat tam kde poslední díl skončil Shonda nás vyvedla z omylu - první díl nás posunul o několik dní dopředu, kdy jsou hrdinové v pracovním nasazení a Mark Sloan je k smrti hodně blízko, ačkoliv jsem to věděla, že Mark tedy Eric Dane opouští seriál bylo mi to líto, měla jsem ho ráda ostatně jako Lexie, která si své odehrála v osmé řadě.  Jak už jsem říkala v každé řadě bylo mnoho dramatických událostí, ale smrt Lexie byla jednou z těch nejhorších a snad je to také proto, že jsem jí měla opravdu ráda.

Druhý díl, který bude vysílán 4. října se dostáváme do míst, kde finále skončilo - naši hrdinové - Meredith, Cristina, Derek, Mark a Arizona jsou sami v lese s několika sirkami a nadějí na záchranu.

Jak jsem mohla vidět ani sama Shonda nechtěla prozradit jak to dopadne s Arizonou a ačkoli nechala diváka celý první díl tápat, mohli jsme se dočkat toho, že Arizona žije, ačkoliv je pohybově omezena.

Promo k druhému dílu

A ještě přidám jedno video, kde je naposledy má Lexie, to byla scéna kde byl zapotřebí kapesník. Obávám se, že ve druhém díle tomu nebude jinak.

Naši hrdinové za devět řad ušli sice dlouhou cestu, ale dlouhou cestu mají ještě před sebou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře