Novinka #1 Limitless

20. září 2015 | 16.43 |

Nová seriálová sezóna pomalu začíná. Jeden z nových seriálů už začal a tak si ho pojďme trochu představit. 

5308_original

Stanice: CBS

Premiéra: 22. září 

Žánr: krimi

O čem to je?

Brian Finch je mladý muž, který tak nějak proplouvá životem a neví co s ním. Při jedné rodinné večeři jeho otec zkolabuje a v nemocnici si s ním neví rady, Brian potká svého dávného přítele, který mu dá drogu zvanou NZT, která dokáže to co žádná jiná droga. Jak by se Vám líbilo využívat 100% vašeho mozku, to co jste si mysleli, že jste dávno zapomněli se náhle vynoří, dokážete si vzpomenout na to, co jste jednou četli a mozek, který vstřebal každou informaci je Vám plně k dispozici. Brian během pár minut dokáže odhalit jakou nemocí trpí jeho otec, což není všechno co Brian díky NZT dokáže, jenže v cizích rukách by se droga mohla stát velmi nebezpečnou což by mohl potvrdit jeho přítel, který je právě díky téhle tabletce je Brianův přítel mrtví a Brian je hlavním podezřelým, díky tomu se Brian setkává s mladou FBI agentkou Rebeccou Harrisovou.

Na koho se můžete těšit?

V roli Briana Finche se představí mladý americký herec Jake McDorman, který se v minulé seriálové sezóně objevil v seriálu stanice ABC, Manhattan Love Story, který velké úspěchy neslavil a proto byl zrušen po několika málo epizodách, na tento seriál jste mohli narazit zde na blogu (movies-and-tvshows.pismenkuje.cz/352-manhattan-love-story.html). Dalším přírůstkem do seriálu je Jennifer Carpenter,kterou mnozí znají z televizního seriálu Dexter. Jennifer Carpenter si zde zahraje agentku Harrisovou.

Další podrobnosti:

Seriál Limitless vychází ze stejnojmenného filmu, který se v českých kinech objevil v roce 2011 pod názvem Všemocný ve kterém v hlavní roli hrál hollywoodský krasavec Bradley Cooper. Film si ve filmových žebříčkách drží úctyhodné místo i po 4 letech. Příběh seriálu tedy navazuje na samotný film a jako bonus se v pilotní epizodě objeví i samotný Bradley Cooper.

Verdikt:

Stanice CBS má ve svém programu několik novinek, ale myslím, že jednoznačným vítězem bude Limitless, protože tenhle seriál má potenciál a to pořádný. Jistě je těžké říkat, jestli se seriál dočká své druhé řady, protože v dnešní době je divák poměrně dost náročný, ale osobně si myslím, že po tomhle televizním seriálu sáhnou nejen milovníci filmu Limitless, ale i zvědavci, kteří si chtějí obohatit svůj watchlist.

Postavy jsou sympatické, takže si divákovu přízeň získávají velmi snadno. Začátek ve mě vyvolal menší obavy, ale díkybohu byli během téhle NZT jízdy zažehnány, já se bavila od začátku dokonce, pořád jsem nevěděla v jakém žánru se bude Limitless nést, ale nakonec mi tahle neobvyklá kriminálka sedla, i když ano přiznávám, že jsem to tak nějak tušila ještě předtím než jsem pilotní epizodu viděla. Limitless bude jasným tahounem stanice CBS.

Hodnocení pilotní epizody: 85%

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře