Novinka # 2 Scream Queens

26. září 2015 | 16.02 |

Pokračuje v rozšiřování seriálového watchlistu. 

screem-queens-fox


Stanice: FOX

Premiéra: 22. září 2015

Žánr: komedie/horror

O čem to je?

Univerzita Wallace má jako každá jiná univerzita své dívčí sesterstvo Kappa House, kterému vládne královna Chanel, která se svými poskoky patří mezi smetánku jenže to se má změnit, protože děkanka se rozhodne zničit sesterstvo a proto rozhodne, že každá dívka, která se bude do spolku chtít přidat se tam dostane, s tím ovšem nesouhlasí Chanel, která si kandidátky vybírá podle svého. Sesterstvo, ale kromě přívalu nemožných kandidátek musí řešit i fakt, že se je někdo snaží vyhladit. Chanel a její poskoci společně s novými sestrami jsou v ohrožení, protože po nich jde vrah - Ďábel.

Na koho se můžete těšit?

 Velmi očekávaný seriál přilákal nejedno slavné jméno a tak se v roli mrchy Chanel představí Emma Roberts, Lea Michele, kterou mnozí znají jako protivnou Rachel ze seriálu Glee. Skyler Samuels, která co se týče seriálů nemá příliš štěstí, protože v těch, které se objevila zrušili, či královna hororu Jamie Lee Curtis, kterou netřeba představovat. V dalších rolích se objeví Abigail Breslin, KeKe Palmer, Nick Jonas, Oliver Hudson či Ariana Grande.

scream-queens1

Další podrobnosti:

Za seriálem stojí Ryan Murphy, který v seriálovém světě není žádným nováčkem. Jeho tvorba obsahuje seriál Glee nebo hororový trhák American Horror Story, který se už brzy vrátí se svou pátou řadou. Na jeho další seriál se diváci můžou těšit v roce 2016, kdy se objeví jeho seriál American Crime Story, který bude pojednávat o skutečném příběhu sportovce a herce O J. Simpsona, který byl obviněn z vraždy své manželky a jejího milence.

Scream Queens patří mezi nejočekávanější seriály sezóny 2015/2016. Jde o mix hororu s komedií tzv.parodii.

Verdikt:

Ryan Murphy patří mezi mé oblíbené tvůrce už jen to, že stojí za tolika seriály, kterým jsem propadla a tak jsem si logicky nemohla nechat Scream Queens ujít. Jak nejlépe popsat zážitek, který se Vám dostane, když SQ zkouknete? Upřímně si myslím, že popsat se to ani nedá, protože seriál je naprosto šílený, ujetý a rozhodně neosloví každého to můžu říct s naprostou jistotou. Začátek byl taková menší sprška, protože jsem si říkala, že nakonec z nejočekávanějšího seriálu bude propadák, ale nakonec mě tahle myšlenka opustila a já si seriál užívala, několikrát jsem se dobře pobavila a přesně to, co jsem od Scream Queens očekávala jsem dostala. Herecké obsazení je dost barvité a kraluje tomu samozřejmě Emma Roberts, která je zrozená do role mrchy, protože jí věříte všechno. Emma by Vás dokázala opít i rohlíkem a já jí za to zbožňuju. Scream Queens budete buď milovat a nebo nenávidět nic mezi tím.

Co se týče obnovení nebo zrušení, nejsem si úplně jistá, protože tohle každého neosloví a věřím, že se najdou i tací kteří ze seriálu budou znechucení. Ano, jde sice o génia Ryana Murpyho, ale Scream Queens by se dalo označit několika slovy, které seriál dokonale vystihují. Je to ŠÍLENÉ, UJETÉ, BLÁZNIVÉ, NECHUTNÉ, VTIPNÉ. Takže já bych to tak viděla na 50/50. Necháme se překvapit, jak si seriál povede...

Hodnocení pilotní epizody:

80%

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře