Novinka #3 Blindspot

27. září 2015 | 17.02 |

 #3

Další horkou novinkou je seriál Blindspot

maxresdefault

Stanice: NBC

Premiéra: 21. září 2015

Žánr: krimi/thriller

O čem to je?

Na Time Square někdo zanechá tašku, ze které vyleze nahá žena, které pokrývá tělo tetování. Jedno z tetování je jméno muže, který pracuje u FBI, který je posléze k případu přivolán. Ona neznámá si nepamatuje kdo je, ani proč je potetovaná a agent jí nepřijde nijak povědomí, jak se později ukáže její tetování něco znamenají, možná vedou k dalším případům nebo možná jsou cestou k poznání. Mladá žena si posléze začne vybavovat střípky své minulosti, agent Kurt Weller se jí bude snažit zjistit pravdu.

Na koho se můžete těšit?

V roli neznámé potetované ženy se představí Jaimie Alexander kterou milovníci komiksů znají jako lady Sif z filmu Thor nebo ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. V roli agenta Kurta Wellera se představí Sullivan Stapleton, který je hvězdou britského televizního seriálu Protiúder. 

2015-0817-Blindspot-AboutImage

Další podrobnosti:

Stanice NBC vkládá do kriminálního seriálu Blindspot velké naděje. Producentem snímku je režisér Martin Gero, který vytvořil mnoho seriálů i filmů, jeden z těch nejnovějších je sci-fi seriál Dark Matter, který se objevil na obrazovkách letos v prázdninovém bloku. 

Verdikt:

Stanice vkládá do seriálu velké naděje a myslím, že to je celkem oprávněné. Už samotný trailer sliboval solidní kriminální zápletku a po pilotním dílu, který se dostal na světlo světa o pár měsíců dřív, nemohu skrývat své nadšení. Pilotní díl byl nabitý akcí a o překvapení nebyla nouze a je jasné, že tohle nebylo poslední překvapení, kterého se divák dočká. Blindspot na mě velmi zapůsobil jednak tím, co tahle kriminálka nabízí, ale také herecky, Jaimie Alexander mám ráda a v roli neznáme Jane Doe je výborná. Množství tetování na jejím těle nám jasně ukazuje, že se máme na co těšit a jestli každé tetování bude zahrnovat jeden nový případ a třeba jen malý krůček k odhalení její totožnosti, tak se nemůžu dočkat čeho všeho se dočkáme. U prvního dílu nebyl prostor pro žádnou nudu a tu zápletku považuji za hodně zajímavou. Je se na co těšit!

Šance na obnovení:

Co se týče obnovení tak v případě Blindspot nemám pochybnosti a tak s největší pravděpodobností očekám, že se seriál obnoví pro druhou řadu. Seriál se vysílá v pondělí večer, kdy se vysílá poměrně oblíbená kriminálka NCIS: Los Angeles a nebo Castle, což jsou poměrně silní konkurenti, ale věřím, že se s tím Blindspot popere.

Hodnocení pilotní epizody: 85%

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře