Novinka #5 Quantico

3. říjen 2015 | 11.49 |

 #5

Plníme watchlisty jedna báseň!!!

1200

Stanice: ABC

Premiéra:  27. září 2015

Žánr: akční/krimi

O čem to je?

Quantico je akademie FBI, kde se z uchazečů stávají agenti. Jako každým rokem se do akademie hlásí miliony lidí v naději, že se stanou agenty, tohle privilegium je ovšem uděleno jen těm nejlepším a tak se tu setká skupina nováčků, kteří musí projít těžkým výcvikem na jejímž konci je čelá odznak a pistole a nejen to. Jenže právě jeden z nováčků je za útokem, který je jeden z největších po událostech 11. září. Hlavní podezřelá je mladá agentka Alex Parrishová, která musí atentátníka odhlait dřív než jí pošlou do vězení. 

Na koho se můžete těšit?

Stanice ABC vsadilo na mladičké tváře, takže v roli Alex se objeví nováček z Indie, krásná Priyanka Chopra. Mezi dalšími agenty se objeví Jake McLaughlin, který si střihl hlavní roli v zrušeném seriálu Believe, Johanna Braddy, která se objevila letos v novince UnReal. A v roli školícího agenta se představí Josh Hopkins, který se proslavil především díky seriálu Cougar Town. 

quantico-abc

Další podrobnosti:

Tvůrcem seriálu je Joshua Safran, který stojí za televizním hitem Gossip Girl. 

Verdikt:

Stanice ABC letos novinkami příliš neoslnila, ale Quantico nepatří mezi to špatné. Samotný trailer musel nalákat snad každého kdo ho viděl, zvědavost mi nedala a já si nemohla pilotní epizodu ujít a rozhodně jsem neudělala špatně, protože z těch novinek, které jsem zatím viděla je Quantico tou nejlepší. Příběh Vás chytne okamžitě a ani se nenadějete a běží titulky. Akce střídá akci, střídání současnosti s minulostí je výborné, nemáte v tom guláš, takže se nemusíte bát, že byste se v tom ztráceli. Od začátku tipujete kdo je atentátník, samozřejmě může to být každý, každý z nich má důvod a postupem času budeme zjišťovat o postavách víc a víc. Pokud si seriál udrží tu akční stránku, tak má rozhodně velké šance. Hlavní hrdinka je mi velmi sympatická a zvolit jí do role "vypravěčky" je výborný nápad. Quantico je překvapivé, protože se tam děje spousta věcí, které dokáží překvapit a vyrazit dech. 

Co je mi sympatické krom celého konceptu seriálu je to, že tvůrci oznámili, že se na konci řady dozvíme, kdo je tou krysou, která stojí za atentátem, takže se nemusíme hrozit toho, že když seriál zruší divák bude vědět prdlajs.Ať už to se seriálem dopadne jakkoliv, diváci se dozví kdo je atentátník, což je naprosto skvělá zpráva.

Šance na obnovení:

Pokud si seriál udrží tu kvalitou jakou ukázal v pilotní epizodě tak v obnovení věřím. Konkurence tam sice je a tím je nová kriminálka, která je spin-offem kriminálky Las Vegas, kriminálky poměrně dost frčí, ale Quantico je v jistém slova smyslu taky kriminálka. Budu optimistická, protože Quanticu věřím, takže očekávám obnovení. 

Hodnocení pilotní epizody: 95%

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře